REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel upiększa Centrum Zdrowia Dziecka

W czwartek 21 lutego ściany Centrum Zdrowia Dziecka pokryły malowidła rodem z najpiękniejszych dziecięcych fantazji. Wszystko za sprawą 250-osobowej ekipy wolontariuszy z AkzoNobel Decorative Paints, którzy upiększyli wnętrze budynku ufundowanymi przez firmę farbami.

fot. arch. AkzoNobel

Firma AkzoNobel zaangażowała w swą inicjatywę nie tylko własnych pracowników, ale i partnerów handlowych, takich jak sieć Leroy Merlin. Na wykonanie malowideł zużyto około 500 litrów farby, które pokryły ponad 900 m² ścian na trzech korytarzach Centrum. Było warto – twierdzą zgodnie osoby zaangażowane w akcję. Bajkowy, przykuwający uwagę małych pacjentów wystrój uprzyjemni im okres leczenia i pomoże choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

Prócz tego AkzoNobel wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 78 przy CZD oraz organizacją ESN Erasmus Student Network przygotowali w dniu 21 lutego szereg zabaw dla dzieci przebywających w Centrum, w tym zajęcia plastyczne. Dodatkową atrakcją była obecność owczarka staroangielskiego Stefana (zwanego też Dulkiem), dobrze wszystkim znanego z reklam marki Dulux.

Relację z prac wolontariuszy oraz ostateczne efekty podziwiać można na stronie Centrum Zdrowia Dziecka.

Źródło: AkzoNobel, Centrum Zdrowia Dziecka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA