a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiAkzoNobel upiększa Centrum Zdrowia Dziecka

AkzoNobel upiększa Centrum Zdrowia Dziecka

W czwartek 21 lutego ściany Centrum Zdrowia Dziecka pokryły malowidła rodem z najpiękniejszych dziecięcych fantazji. Wszystko za sprawą 250-osobowej ekipy wolontariuszy z AkzoNobel Decorative Paints, którzy upiększyli wnętrze budynku ufundowanymi przez firmę farbami.

fot. arch. AkzoNobel

Firma AkzoNobel zaangażowała w swą inicjatywę nie tylko własnych pracowników, ale i partnerów handlowych, takich jak sieć Leroy Merlin. Na wykonanie malowideł zużyto około 500 litrów farby, które pokryły ponad 900 m² ścian na trzech korytarzach Centrum. Było warto – twierdzą zgodnie osoby zaangażowane w akcję. Bajkowy, przykuwający uwagę małych pacjentów wystrój uprzyjemni im okres leczenia i pomoże choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

Prócz tego AkzoNobel wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 78 przy CZD oraz organizacją ESN Erasmus Student Network przygotowali w dniu 21 lutego szereg zabaw dla dzieci przebywających w Centrum, w tym zajęcia plastyczne. Dodatkową atrakcją była obecność owczarka staroangielskiego Stefana (zwanego też Dulkiem), dobrze wszystkim znanego z reklam marki Dulux.

Relację z prac wolontariuszy oraz ostateczne efekty podziwiać można na stronie Centrum Zdrowia Dziecka.

Źródło: AkzoNobel, Centrum Zdrowia Dziecka