REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Standox i Grupa PGD przedłużają współpracę

Marka Standox i Grupa PGD ogłosiły przedłużenie współpracy na kolejny, dziesiąty już z rzędu rok. Standox jest oficjalnym dostawcą Grupy od roku 2005.

Standox Grupa PGDOficjalny dostawca produktów do lakierni Grupy PGD wybrany został drogą przetargu. Po raz kolejny najlepszy okazał się Standox, co cieszy obie strony, bardzo zadowolone ze współpracy. Dyrektor Pionu Napraw Nadwozi, Bogdan Szymula, podkreślił, że w trakcie kilku lat współpracy Grupa PGD ani raz nie zawiodła się na marce Standox. Zarządzający oddziałami Napraw Nadwozi Grupy chwalą zaś pomoc i doradztwo świadczone przez zespół techniczny marki Standox: Marcina Masikowskiego, Dariusza Niedźwiedzia, Grzegorza Kotlińskiego i regionalnych przedstawicieli handlowych.

Zwieńczeniem minionego roku współpracy było spotkanie w Centrum Szkoleniowym w Broniszach pod Warszawą. Dla wielu spośród gości była to pierwsza okazja, aby polakierować element w kolorze specjalnym marki Ford – Blue Candy. Najlepszą wizualnie i technicznie naprawę wykonał Jarosław Szupik, kierownik PGD Naprawy Nadwozi oddział Kraków. W teście kolorystycznym Munsella najlepszy okazał się Piotr Szewieczek, kierownik PGD Naprawy Nadwozi oddział Bielsko-Biała, zaś w teście wiedzy merytorycznej – Bogdan Szymula, dyrektor Pionu Napraw Nadwozi.

Standox

Źródło: Standox, fot. arch. Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA