REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pilotażowa linia AkzoNobel Powder Coatings

Oddział AkzoNobel Powder Coatings zamierza zainwestować ponad milion euro w nowy, pilotażowy zakład produkcji farb proszkowych na terenie fabryki w Felling w Wielkiej Brytanii. Dzięki niemu inne placówki firmy na całym świecie mają pracować efektywniej.

Budynek Casa Confetti w Holandii pomalowany farbami Interpon. Fot. arch. Interpon.

Pilotażowa linia która powstanie w Felling ma na mniejszą skalę odtwarzać system produkcji farb proszkowych, jaki funkcjonuje obecnie w zakładach AkzoNobel. Jak wiadomo, środowisko laboratoryjne znacznie różni się od rzeczywistych warunków produkcyjnych. Mając zaś do dyspozycji miniaturową linię produkcyjną można łatwiej analizować cały proces produkcji, wychwytywać wady i wprowadzać ulepszenia.

Zarząd AkzoNobel liczy na to, że pilotażowy system zwiększy szybkość produkcji farb proszkowych Interpon we wszystkich zakładach firmy. Ma być również źródłem innowacyjnych produktów i rozwiązań, którym niestraszne wymogi dzisiejszego przemysłu. Zapowiadana linia zgodnie z planem zostanie uruchomiona w maju 2014.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA