REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Medal Europejski dla farb Bolix Styline

Marka farb wewnętrznych Bolix Styline została wyróżniona Medalem Europejskim. Nagroda ta przyznawana jest rodzimym produktom, które spełniają standardy europejskie.

Bolix Styline Medal Europejski

Fot. arch. Bolix

To już XXVI edycja Medali, które przyznawane są przez Business Centre Club. Uroczyste wręczenie miało miejsce 10 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Nie po raz pierwszy produkty firmy Bolix nagradzane zostają Medalem Europejskim. W ubiegłym roku wyróżnienie przypadło linii farb Bolix Inside. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości wyrobów malarskich firmy, która kładzie szczególny nacisk na normy i certyfikaty.

Źródło: Bolix

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA