a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneMalarz Roku Dekoral 2012 – głosowanie internautów

Malarz Roku Dekoral 2012 – głosowanie internautów

Trwa konkurs Malarz Roku Dekoral 2012. Jury wybrało już spośród zgłoszonych inwestycji grupę TOP20, od 1 marca natomiast internauci będą mogą oddawać swe głosy na najlepsze ich zdaniem projekty. Dla głosujących również przewidziano atrakcyjne nagrody – zestaw farb oraz malowanie dowolnego pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral.

Klinika Chirurgii Endoskopowej w Żorach, jeden z 20 projektów wyróżnionych przez jury w konkursie Malarz Roku Dekoral 2012 (fot. Dekoral).

Konkurs Malarz Roku Dekoral organizowany przez PPG Deco Polska ma wyłonić najlepsze projekty i inwestycje zrealizowane w minionym roku z użyciem produktów sprzedawanych w sieci Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional. Tegoroczna edycja jest pierwszą, w ramach której prócz nagrody jury zostanie także przyznany tytuł Malarz Roku Dekoral Publiczności. Otrzyma go jeden z pięciu projektów, które uzyskają największą liczbę głosów internautów – ten, który dodatkowo spotka się z największym uznaniem uczestników Gali finałowej. Wyróżnioną dwudziestkę obejrzeć można pod adresem http://malarz-roku.pl/inwestycje, internetowe głosowanie zaś ma potrwać od 1 marca do 18 kwietnia.

Organizatorzy zachęcają do oceniania i komentowania zgłoszonych projektów. Dekoral zdaje sobie bowiem sprawę, że to publiczność stanowi ostateczną grupę użytkowników malowanych pomieszczeń i budynków, a więc jej opinia jest nie mniej ważna niż ocena fachowców. Autor najciekawszego komentarza zostanie nagrodzony profesjonalnymi usługami malarskimi przy użyciu farb marki Dekoral, Dekoral Professional i Sigma Coatings. Warto więc oglądać, oceniać i komentować.

Więcej szczegółów na temat konkursu znaleźć można pod adresem www.malarz-roku.pl lub na stronie konkursu na Facebooku: facebook.com/MalarzRokuDekoral.

Źródło: Dekoral