REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dragon Gold – nowy pigment BASF

Na najbliższych targach K 2016 w Düsseldorfie w dniach 19-26 października BASF zaprezentuje nowy produkt z rodziny Lumina Royal – Dragon Gold. To zielono-złoty pigment, który może być wykorzystany m.in. do barwienia opakowań, sprzętu elektronicznego i AGD.

BASF pigment Dragon Gold

Fot. arch. BASF

Lumina Royal Dragon Gold EH 0908 to piękny odcień zielonego ze złotym połyskiem. Piękne, lśniące wykończenie, jakie można dzięki niemu uzyskać, doskonale prezentuje się na opakowaniach, elektronice, sprzęcie AGD czy sprzęcie sportowym.

Jak mówi Marc Dumont, szef działu marketingu oddziału Pigments for Plastics BASF, Dragon Gold to atrakcyjny odcień, który wygląda świetnie zwłaszcza w połączeniu z żółtymi lub czarnymi pigmentami. Jest to kolejny produkt z linii Lumina Royal, w której znajdują się już pigmenty Aqua, Blue, Indigo, Magenta i Copper.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA