a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiDodatki BYK w nowej aplikacji Additive Guide

Dodatki BYK w nowej aplikacji Additive Guide

Firma BYK idzie z duchem czasu. Swój przewodnik produktowy Additive Guide przekształciła w nowoczesną i użyteczną aplikację Additive Guide.

BYK aplikacja Additive Guide

Fot. arch. BYK

Analogicznie jak strona internetowa BYK, aplikacja rekomenduje konkretne produkty w oparciu o wiele opcji filtrowania dla różnych obszarów zastosowań. Użytkownicy mogą również dotrzeć do informacji, wyszukując produkty według poszczególnych marek BYK.

Nowe opcje, łatwiejsze wyszukiwanie

Aplikacja oferuje użytkownikom dobrze już znane funkcjonalności, ale także nowe opcje i udoskonalenia. Jak mówi Maik Dudda, właściciel produktu BYK App:

Nowa aplikacja Additive Guide to dobry punkt wyjścia do rozbudowania aplikacji jako kanału obsługi klienta. Wykorzystanie zwinnych (ang. agile) metod projektowych zapewni ciągły rozwój oraz wartość dodaną dla klientów w każdej kolejnej wersji.

Znane już klientom funkcjonalności, jakie daje aplikacja, to dostępne do pobrania karty techniczne produktów oraz dodawanie do ulubionych, pozwalające znaleźć szybko to, czego szukamy. Nowinką jest natomiast m.in. łatwiejszy i sprawniejszy proces wyszukiwania – obecnie do wyszukania produktu wystarczy podanie jego numeru (np. 190 dla DISPERBYK-190).

Skąd pobrać?

Aplikacja Additive Guide od BYK jest już dostępna do pobrania. Można ją znaleźć w App Store oraz Google Play Store.

Źródło: BYK