REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  The making of… Cromax medialną marką lakierów do renowacji

The making of… Cromax medialną marką lakierów do renowacji

   

Lakiernia Centrum Szkoleniowego po raz kolejny zamieniła się w plan zdjęciowy. Cromax, jedna z najbardziej medialnych marek lakierów do renowacji w Polsce po raz kolejny zaistnieje na szklanym ekranie, inspirując swoją innowacyjnością i uniwersalnością zastosowania.

Pasja do nowych technologii i wychodzenie poza schemat wcielając w życie pionierskie pomysły połączyły firmy z różnych branży w projekcie „Think Big – We share your passion for business”, którego organizatorem jest UPC Biznes. W ramach inicjatywy powstają filmy-reportaże przedstawiające Polaków, którzy swoimi niestandardowymi rozwiązaniami inspirują świat.

21 października nakręcone zostały w Ośrodku Szkoleniowym Cromax sceny lakierowania historycznego fotelu RM58 zaprojektowanego w latach 50. przez wizjonera-artystę Romana Modzelewskiego, którego produkcji seryjnej podjęła się firma Vzor.

Marka Cromax, wybrana przez firmę Vzór na dostawcę technologii lakierniczej dla designerskiego mebla, aktywnie zaangażowała się w projekt kręcenia sceny ukazującej przebieg procesu nadawania fotelowi wyjątkowego koloru i doskonałego połysku.

Film światło dzienne ujrzy w listopadzie tego roku. Emisje planowane są nie tylko na łamach kanału Youtube i fanpage’u konkursu Think Big na Facebooku https://www.facebook.com/UPCbiznes?ref=br_tf, ale również na kanale 11 Galerii UPC oraz w ogólnopolskich mediach.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA