REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  Komponenty do barwienia lakierów bezbarwnych

Komponenty do barwienia lakierów bezbarwnych

   

Mając na względzie oczekiwania i potrzeby Klientów – profesjonalnych warsztatów lakierniczych z całego świata, marka Cromax wprowadza na rynek siedem kluczowych komponentów do barwienia lakierów bezbarwnych w małych opakowaniach o pojemności 100 ml:

AM725 Radiant Red

AM85 Transparent Maroon

AM64 Magenta

AM55 Light Red

AM62 Transparent Red

AM25 Transparent Blue

AM950 Special Red

Do tej pory produkty te były oferowane w znacznie większych pojemnościach 1-litrowych, co przy niewielkiej ilości stosunkowo kosztownego komponentu niezbędnego do dokonania naprawy pojazdów w kolorach specjalnych, takich jak Renault Rouge Flamme, Ford Candy Blue, czy Alfa Romeo Competizione – narażało lakiernie na większe koszty.

Oferując mniejsze opakowania 100 ml Klienci marki Cromax mogą pracować jeszcze wydajniej, bez konieczności gromadzenia większych ilości zapasów. Komponenty mogą być stosowane w systemach lakierów bazowych Cromax Bro Basecoat oraz Cromax Basecoat.

Więcej na www.cromax.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA