REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  Wprowadzamy nowe niebieskie pigmenty ChromaHybrid

Wprowadzamy nowe niebieskie pigmenty ChromaHybrid

   

cromax pigmenty blue tints ChromaHybridMiło nam poinformować, że wprowadzamy do swojej linii ChromaHybrid dwa nowe pigmenty z efektem, które mogą być stosowane zarówno z systemem Cromax, jak i Cromax Pro. Nowe pigmenty, dostępne w regionie EMEA, zostały opracowane w odpowiedzi na coraz popularniejszy trend ekskluzywnych lakierów specjalnych w sektorze OEM.

ChromaHybrid Turquoise Pearl WH1018 wykorzystuje niecodzienną błękitno-zieloną mieszankę perły zapewniając metaliczny efekt o doskonałym połysku. To bardzo nasycony pigment, który pozwala uzyskać czysty niebieski kolor z zielonkawym odcieniem. Produkt jest przeznaczony do renowacji takich lakierów jak Kona Blue dla modelu Forda Europe.

ChromaHybrid Very Fine Blue Pearl WH1019 umożliwia uzyskanie niezwykle czystych odcieni koloru niebieskiego lub odcieni wymagających doskonałego połysku, jak na przykład Shadow Black Forda Europe. Cząsteczki miki zawarte w tym pigmencie zapewniają znakomite krycie i niezwykle gładkie wykończenie.

Marcin Raczkowski, doradca techniczny, mówi: “Nowe pigmenty zostały opracowane z myślą o lakiernikach, którym przypadnie zadanie odtworzenia najnowszych kolorów z rynku OEM. Receptury dla tych wyjątkowych lakierów są już dostępne w ChromaWeb – oprogramowaniu zarządzania kolorem online. Wspieramy nasze warsztaty nie tylko za pośrednictwem wysokiej jakości produktów, ale również oferując im praktyczne rozwiązania. Dlatego tego typu wyroby – istotne, lecz rzadko stosowane – postanowiliśmy udostępnić w mniejszych opakowaniach”.

Ze względu na ograniczone zastosowanie produktu pigment jest dostępny w opakowaniach o pojemności 250ml. Puszki wymagają jedynie lekkiego wstrząśnięcia przed użyciem.

O marce Cromax
Cromax to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewniające łatwość, szybkość i dokładność aplikacji, wsparcie biznesowe i marketingowe oraz praktyczne innowacje, które upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej. Marka Cromax pomaga warsztatom lakierniczym w rozwijaniu ich biznesu.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA