REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Axalta Coating Systems - farby proszkowe  >  Axalta otwiera nowe salony Colour Experience Room

Axalta otwiera nowe salony Colour Experience Room

   

axalta powder colour experience roomAxalta Coating Systems planuje otwarcie kolejnych salonów Colour Experience Room, w których będzie prezentować i promować swoje innowacyjne farby proszkowe. Popularność, jaką cieszą się przestrzenie kolorystyczne otwarte niedawno w Belgii i Polsce, zachęciła firmę Axalta do stworzenia kolejnych miejsc tego typu.

Salony Colour Experience Room dostarczają niezapomnianych wrażeń: goście zostają zaproszeni do świata ponad 1500 inspirujących kolorów o różnych stopniach połysku, teksturach oraz efektach specjalnych. Eksperci Axalty zadbali o to, aby każdy z odcieni spełniał wymogi branży oraz by pozwalał osiągnąć pożądany efekt.

Europejscy projektanci i architekci, którzy odwiedzają salony w poszukiwaniu inspiracji, mają do dyspozycji wzorniki palet kolorystycznych oraz farb. Dzięki tym zasobom mogą natychmiast zobaczyć, jak będą wyglądały efekty ich pracy. Frank De Cock, Axalta Regional Sales Director i Marketing Communications Director na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział:

„Przestrzeń kolorystyczna Colour Experience Room to miejsce, w którym spotykają się nauka, technologia farb proszkowych i wzornictwo. Każdy gość może u nas spędzić tyle czasu, ile potrzebuje, by mieć pewność trafnego wyboru. Co więcej, może skorzystać z porad naszych ekspertów, którzy z chęcią pomogą odszukać odpowiedni kolor lub porozmawiają o parametrach technicznych danej farby w kontekście konkretnego projektu. Wielu gości wraca do nas regularnie, ponieważ dostrzegają, że nasze zasoby pozytywnie wpływają na ich projekty”.

Pierwsza przestrzeń kolorystyczna firmy Axalta została otwarta w lutym 2016 r. w belgijskim mieście Lummen. Druga – w Łodzi, w maju 2017.

Poza salonami Colour Experience Room użytkownicy mają do dyspozycji również narzędzie kolorystyczne COLOUR it, które znacznie ułatwia projektowanie. Choć jego działanie opiera się na kolorach cyfrowych, a nie wzornikach, jest nieocenionym narzędziem ułatwiającym pracę na początkowym etapie projektowania. Dobrane w ten sposób kolory można następnie obejrzeć na żywo w salonie Colour Experience Room.

Więcej informacji o salonach Colour Experience Room i farbach proszkowych Axalta można znaleźć na stronie: www.powder.axaltacs.com. Aplikacja COLOUR it dostępna jest na stronie: www.axaltacolourit.com.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA