REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel maluje Grecką Operę Narodową

Powstające właśnie w Atenach centrum kulturalne, w którym mieścić się będzie m.in. Grecka Opera Narodowa, będzie wykończone farbami AkzoNobel. Inwestorzy wybrali je jako produkty gwarantujące najlepszą ochronę.

AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Stavros Niarchos Foundation Cultural Center (SNFCC), w obrębie którego mieścić się będzie m.in. opera oraz 17-hektarowy park, będzie jednym z najważniejszych obiektów publicznych w Grecji. Budynek, zaprojektowany przez architektów z Renzo Piano Building Worshop, ma być gotowy na początku przyszłego roku.

Ze względu na trudne warunki, jakie znosić będą musiały farby zewnętrzne na budowli – jest ona położona bardzo blisko morza – inwestorzy zdecydowali się na produkty AkzoNobel. Farby proszkowe Interpon wykorzystane zostaną do pomalowania fasady oraz elementów aluminiowych i stalowych, zaś powłoki ochronne i farby ogniochronne International pokryją konstrukcje stalowe. Prócz tego na segmentach murarskich użyte zostaną produkty marki Vivechrom.

Jak podkreślił Conrad Keijzer stojący na czele oddziału Performance Coatings, to duży zaszczyt dla AkzoNobel wziąć udział w tak ważnym projekcie. Zwłaszcza, że cele powstającego centrum oraz koncernu są zbliżone – SNFCC kładzie nacisk na edukację, kulturę i rozwój, wartości te są zaś również fundamentami programu Human Cities zainicjowanego przez AkzoNobel.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA