REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Kalendarium

Kalendarium

Wczytuje Wydarzenia
FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania
Polska, Ustrzyki Dolne
Wydarzenie już minęło. 4 wrzesień 2019 - 6 wrzesień 2019

Firma Eco-Line zaprasza do uczestnictwa w FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania, które odbędzie się w tym roku w dniach 4-6 września w urokliwie położonym w bieszczadzkich lasach hotelu ARŁAMÓW****.

Podczas FORUM NTM zaplanowano ponad 20 prelekcji tematycznych, które poprowadzą wybitni eksperci z kraju i zagranicy. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem na temat najnowszych zagadnień z zakresu malowania proszkowego oraz przygotowania powierzchni. Do wygłoszenia prelekcji zaproszono zarówno przedstawicieli renomowanych instytucji badawczo-naukowych, jak również technologów pracujących w uznanych firmach.

Tematyka FORUM NTM obejmować będzie innowacje w farbach, chemii i urządzeniach do malowania proszkowego. FORUM NTM towarzyszyć będzie również:
– Specjalna Strefa Spotkań i Wymiany Informacji
– Strefa Prezentacji Firm i Instytucji

– Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem u wrót Bieszczad, w tej niesamowitej krainie, gdzie dwa dni wypełnione będą potężną dawką wiedzy o najnowszych rozwiązaniach z zakresu malowania i przygotowania powierzchni. Do zobaczenia w Arłamowie – zaprasza Piotr Potocki, właściciel Eco-Line.

Szczegóły na www.ecoline.com.pl/forum

Wydarzenie minęło.
Rok powstania:
2018
Adres:
Hotel Arłamów Arłamów 1, Ustrzyki Dolne, 37-600 Polska
Strona www:
www.ecoline.com.pl/forum
Kontakt

Marcin Borowicz
Marketing Manager
tel. + 48 797 028 160
e-mail: marketing@ecoline.com.pl

« Wróć do listy

 REKLAMA