REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  Wydajne, niewymagające szlifowania podkłady Cromax

Wydajne, niewymagające szlifowania podkłady Cromax

   

Marka Cromax opracowała dwa nowe, aplikowane bezpośrednio na metalowe podłoża podkłady nawierzchniowe – NS2602 i NS2607. Umożliwią one skrócenie czasu naprawy lakierniczej samochodów osobowych, jak również zapewniają szybką i łatwą aplikację oraz ulepszony wygląd powłoki. Te niewymagające szlifowania, niskoemisyjne podkłady nawierzchniowe 2K zaprojektowano, by zwiększały przepustowość lakierni.

Dostępne w dwóch kolorach: białym (NS2602) i czarnym (NS2607) stanowią część systemu ValueShade marki Cromax. Zmieszane tworzą odcienie szarości, dopasowane do każdego koloru lakieru nawierzchniowego. Dzięki optymalnemu odcieniu szarości podkładu lakiernia może zmniejszyć zużycie lakieru oraz skrócić czas pracy, co owocuje zwiększoną wydajnością i zyskownością lakierni.

Podkłady nawierzchniowe NS2602 i NS2607 charakteryzuje uniwersalność zastosowania. Można je stosować jako wypełniacz mokro-na-mokro lub do szlifowania (suszenie w kabinie lub na powietrzu).

Marcin Raczkowski, Koordynator techniczny marki Cromax powiedział: „Nowe podkłady nawierzchniowe NS2602/NS2607 wykazują doskonałą przyczepność i dobre właściwości antykorozyjne. Idealnie nadają się do lakierowania różnych podłoży, np. stal, aluminium, stal galwaniczna, nieprzeszlifowana powłoka kataforetyczna. Co więcej, zastosowanie dodatku do tworzyw sztucznych AZ9600 sprawia, że NS2602 i NS2607 są tak samo skuteczne na zewnętrznych elementach pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych”.

###

Cromax® to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy, aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewniające szybkość i dokładność aplikacji. Dopasowane do potrzeb wsparcie biznesowe i marketingowe, zaawansowane technologie pomiaru koloru oraz pragmatyczne innowacje, upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej. Marka Cromax® pomaga warsztatom lakierniczym w rozwijaniu ich biznesu.

 

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA