Rynek FarbDynamika i wydajność – nowy materiał wideo Cromax

Dynamika i wydajność – nowy materiał wideo Cromax

Nasza marka opublikowała nowy materiał wideo prezentujący nasze charakterystyczne wartości takie jak wydajność i rentowność. Film został zrealizowany na terenie Centrum Szkoleniowego Cromax dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w Mechelen, w Belgii. Klip to połączenie wartkiej akcji i trójwymiarowych animacji.

cromax coatings new brand video

Film jest już dostępny na stronie www.cromax.pl w zakładce „o nas” (link: http://www.cromax.com/pl/pl_PL/about-us/who-we-are.html).  Materiał pokazuje jak szybko, dokładnie, a przede wszystkim wydajnie przebiega proces renowacji, dzięki produktom i usługom marki Cromax. Film przedstawia przebieg naprawy pojazdu – począwszy od przyjęcia zlecenia, aż do momentu odbioru samochodu przez klienta i przyznania warsztatowi pięciogwiazdkowej oceny. Na każdym etapie pracy widać w jaki sposób marka Cromax wspiera swoje warsztaty w zdobywaniu lojalności klientów.

Mariusz Safarzyński, Brand Sales Leader marki Cromax powiedział:

„Nowy, trzyminutowy film to proste, przydatne i skuteczne narzędzie komunikacji z naszymi klientami. Materiał wideo pozwala potencjalnym odbiorcom poznać naszą markę, nasze produkty oraz usługi. Film ma na celu pokazanie jak dynamicznie przebiega praca z dostarczanymi przez nas materiałami. Zarówno nasi dystrybutorzy jak i klienci mogą umieścić film na swoich stronach internetowych lub wykorzystać go wyświetlając klip w swoich punktach sprzedaży. Film niesie jasny przekaz: marka Cromax oferuje innowacyjne systemy lakierów renowacyjnych i wspiera swoje warsztaty w ich codziennej pracy, podnosząc jednocześnie ich wydajność.”

W filmie zaprezentowano narzędzia dopasowania kolorów, takie jak najnowszej generacji spektrofotometr – ChromaVision Pro oraz ChromaWeb – kompleksowe oprogramowanie służące do wyszukiwania i zarządzania kolorami.

„Film, w innowacyjny i wizualnie atrakcyjny sposób, pokazuje kim jesteśmy i co robimy, jednocześnie wzmacniając etos naszej marki. Film uzyskał bardzo pozytywne opinie i mamy nadzieję, że pomoże zrozumieć założenia naszej marki” – mówi Mariusz Safarzyński.

O marce Cromax
Cromax to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy, aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewnianiające łatwość, szybkość i dokładność aplikacji, wsparcie biznesowe i marketingowe oraz pragmatyczne innowacje, które upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej. Marka Cromax pomaga warsztatom lakierniczym w rozwijaniu ich biznesu.