REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  Cromax na targach Automechanika 2014

Cromax na targach Automechanika 2014

   

Marka Cromax® nie przybyła do Frankfurtu z pustymi rękoma. Na odbywających się w dniach 16-20 września 2014 roku największych, europejskich targach motoryzacyjnych marka zaprezentowała swoje nowości produktowe i technologiczne.

Odwiedzającym na długo zapadł w pamięć nie tylko wyróżniający się nowoczesny design stoiska dostawcy lakierów do renowacji, ale przede wszystkim całe spektrum innowacyjnych rozwiązań, które marka Cromax ma do zaoferowania rynkowi, m.in. ultra wydajny energooszczędny lakier bezbarwny CC6700, czy podkład nawierzchniowy bez szlifowania NS2602 i NS2607, których wprowadzenie na polski rynek planowane jest wkrótce.

„Cieszymy się z powrotu na Automechanikę po 12 latach nieobecności. Odwiedzając nas na targach klienci mieli niepowtarzalną możliwość zapoznania się z produktami i usługami, które planujemy w najbliższym czasie wprowadzić na rynek”, powiedziała Kim Clarke, Cromax® Brand Manager EMEA.

###

Cromax® to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy, aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewniające szybkość i dokładność aplikacji. Dopasowane do potrzeb wsparcie biznesowe i marketingowe, zaawansowane technologie pomiaru koloru oraz pragmatyczne innowacje, upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej. Marka Cromax® pomaga warsztatom lakierniczym w rozwijaniu ich biznesu.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA