REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  ChromaLamp – nowa lampa od marki Cromax

ChromaLamp – nowa lampa od marki Cromax

   

Firma Cromax® wprowadziła do sprzedaży ChromaLamp – źródło światła LED, które stanowi niezbędne narzędzie pracy w warsztatach lakierniczych pragnących osiągać jeszcze lepsze efekty renowacji.

cromax lakiery ChromaLamp

Marcin Raczkowski, Doradca Techniczny marki Cromax mówi: „Odpowiednie oświetlenie w warsztatach lakierniczych to ważny element na każdym etapie procesu naprawy. Marka Cromax wspiera swoich klientów nie tylko w zakresie produktów lakierniczych, o czym świadczy wprowadzenie przez nas nowego narzędzia – diodowego źródła światła ChromaLamp.”

Urządzenie ChromaLamp zostało zaprojektowane w celu stosowania podczas całego procesu renowacji. Może zostać użyte do wykrywania wad lakierniczych, porównywania próbek kolorów, weryfikacji pasowalności kolorystycznej, jak również określenia grubości ziarna. ChromaLamp pomoże również w odnalezieniu ewentualnych niedoskonałości powstałych podczas naprawy, jak np. ślady po polerowaniu.

cromax coatings ChromaLamp silver ral

Wykorzystując diody LED ChromaLamp umożliwia odtworzenie dwóch typów oświetlenia: jedno ustawienie symuluje jasne światło dzienne, drugie imituje światło zachodzącego słońca. Lampa jest bardzo przydatna podczas sprawdzania pasowalności kolorów. ChromaLamp ma trzy poziomy intensywności oświetlenia, co sprawia, że może być stosowana do sprawdzania nawet najbledszych odcieni srebra, które w świetle dziennym mogą wydawać się jaśniejsze.

„ChromaLamp jest niezastąpionym narzędziem pracy w warsztacie lakierniczym. Długa żywotność baterii to prawdziwa korzyść dla firm realizujących wiele zleceń. Lampa działa bezprzewodowo, co sprawia, że jest niezwykle łatwa w obsłudze, wygodna oraz bezpieczna w użyciu. Ponadto urządzenie jest bardzo lekkie – razem z baterią waży mniej niż 500 g” – dodaje Marcin Raczkowski.

Więcej informacji dotyczących marki Cromax można uzyskać odwiedzając stronę www.cromax.pl

O marce Cromax
Cromax to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewnianiające łatwość, szybkość i dokładność aplikacji, wsparcie biznesowe i marketingowe oraz pragmatyczne innowacje, które upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej. Marka Cromax pomaga warsztatom lakierniczym w rozwijaniu ich biznesu.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA