REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Kalendarium

Kalendarium

Wczytuje Wydarzenia
ETCC 2020
ETCC 2020
Polska, Kraków
Wydarzenie już minęło. 2 wrzesień 2020 - 4 wrzesień 2020

Kongres ETCC Europejskiej Federacji FATIPEC (Federation of Associations of Technicians for Industry of Paints in European Countries) to jedna z najstarszych europejskich imprez branżowych – organizowana jest od roku 1950, dawniej pod nazwą „Kongres FATIPEC”. A równocześnie to jedno z niewielu wydarzeń, na których przedstawiciele przemysłu mogą się spotkać z naukowcami, co w naturalny sposób sprzyja rozwojowi branży.

Kongres organizowany za każdym razem w innym kraju, w którym działa stowarzyszenie zrzeszone w federacji FATIPEC. Ostatnia odsłona wydarzenia odbyła się w czerwcu 2018 w Amsterdamie. Tym razem padło na Polskę – FATIPEC poprosił o organizację polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego (SITPChem).

Jak zapowiadają organizatorzy, główną tematyką kongresu będą m.in. nowe surowce i materiały, produkty i formulacje, innowacyjne techniki badawcze, metodyka badań, pomiarów i interpretacji wyników, ochrona środowiska oraz planowane zmiany legislacyjne. W ciągu 3 dni zaplanowano wykłady plenarne, 3-4 sesje tematyczne oraz sesję posterową.

Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa, na której chętni producenci farb i sprzętu będą mogli zaprezentować swoją ofertę. Oprócz tego zaplanowano sesję „Summer School” skierowaną do studentów i młodych naukowców.

Wydarzenie minęło.
Rok powstania:
1950
Adres:
Google Map
Auditorium Maximum Krupnicza 33, Kraków, 31-123 Polska
Telefon:
12 663 40 09
Strona www:
https://etcc2020.org/en
Kontakt

etcc2020@sitpchem.org.pl
Józef Kozieł: koziel.jozef@gmail.com

« Wróć do listy

 REKLAMA