REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Kalendarium

Kalendarium

Wczytuje Wydarzenia
Dzień Barwy 2013
Polska, Kraków
Wydarzenie już minęło. 22 października 2013, 00:00 - 23:59

W ramach Dnia Barwy Katedra Przestrzeni i Barw Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki organizuje konferencję „Barwa w designie”. Jest ona adresowana do projektantów wzornictwa, architektów wnętrz, architektów oraz osób zarządzających różnego rodzaju projektami, które w ramach swojej działalności zawodowej podejmują decyzję o wyborze kolorystyki w branżach takich jak projektowanie produktów, wnętrz, ubioru, przestrzeni publicznych, itp. Jest to okazja do wysłuchania referatów wybitnych specjalistów od kolorystyki z Polski i z zagranicy.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Rejestracja do 15 października 2013 poprzez wysłanie imienia i nazwiska pod adres konferencja@dzienbarwy.pl.

Wydarzenie minęło.
Adres:
Google Map
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA Konopnickiej 26, Kraków, 30-302 Polska
Telefon:
0-12 267 27 03
Strona www:
www.dzienbarwy.pl
Kontakt

konferencja@dzienbarwy.pl

« Wróć do listy

 REKLAMA