REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Stare → nowe, czyli konkurs Kabe

Masz w domu stary mebel lub sprzęt, który dzięki twoim staraniom zyskał nowe oblicze? Weź udział w konkursie organizowanym przez Farby KABE!

konkurs Kabe

Fot. Kabe

Kabe zachęca do zamieszczania pod postem konkursowym na portalu Facebook zdjęć odnowionych przez siebie przedmiotów. W komentarzu oprócz fotografii powinna znaleźć się informacja co przedstawia zdjęcie oraz z jakiego okresu pochodzi prezentowany obiekt.

Zgłoszenia przyjmowane są do 16.08. Spośród nich komisja konkursowa wyłoni laureata, natomiast zdobywcami II i III miejsca zostaną osoby z największą ilością polubień. Do wygrania koszulki, kubki, pamięci komputerowe oraz power banki. Zapraszamy!

Źródło: Farby KABE

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA