Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Pracownik oddziału handlowego

Nobli Sp. z o.o.

Data dodania: 29/01/2021
Data wygaśnięcia: 28/02/2021
Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Obowiązki:

  • obsługa klientów, zarówno przychodzących do biura, jak i telefonicznych oraz mailowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów w ramach dostępnych narzędzi,
  • doradztwo techniczne,
  • przygotowywanie ofert,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • obsługa oddziału/magazynu, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej: faktury, dokumenty WZ i MM zgodnie z obowiązującymi zasadami, przyjmowanie towaru na magazyn, utrzymanie porządku w oddziale/magazynie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze systemów handlowo – magazynowych,
  • dyscyplina oraz kultura osobista połączone z umiejętnością pracy bez dozoru,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • status studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • uczciwe warunki i stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenie umiejętności zawodowych poprzez szkolenia produktowe,
  • pracę w miłej atmosferze.

Po pół roku pracy:

  • karnet Multisport dofinansowany przez pracodawcę,
  • udział w systemie premii oraz możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej dofinansowanego przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nobli.pl.

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.