Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 27/01/2021
Data wygaśnięcia: 12/02/2021
Miejsce pracy: Jaworzno, woj. śląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Dołącz jako:

Jaworzno, ul. Grunwaldzka 275

Mamy dla Ciebie:

  •     Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  •     Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową
  •     Benefity pozapłacowe

Twoje zadania to:

  •     nawiązywanie, utrzymanie i rozwijanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy
  •     pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B oraz obsługa inwestycji
  •     przygotowywanie wycen, ofert oraz rozwiązań technicznych dla klientów
  •     odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych oraz marży działu
  •     monitorowanie rynku i konkurencji
  •     współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  •     nadzorowanie działu reklamacji oraz zamówień internetowych sklepu
  •     dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów
  •     zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem: handlowców oraz pracowników administracyjnych

Dołącz do nas jeśli masz:

  •     doświadczenie w budowaniu i skutecznym zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  •     znajomość branży remontowo-budowlanej - materiały budowlane, farby
  •     doskonałe umiejętności handlowe, negocjacyjne, budowania relacji na rynku B2B
  •     nastawienie na Klienta
  •     silna orientacja na osiąganie celów biznesowych
  •     samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.