Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik Proszkowy

Team Steel sp. z o.o.

Data dodania: 27/01/2021
Data wygaśnięcia: 12/02/2021
Miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • wizualna kontrola jakości
  • obsługa urządzeń lakierniczych
  • dobór odpowiednich ustawień

Nasze wymagania

  • doświadczenie jest wymagane
  • wiedza techniczna, teoretyczna i praktyczna w zakresie malowania proszkowego oraz aplikatorów farb proszkowych
  • kultura osobista, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca w trybie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju

Kontakt: mail:
Team Steel sp. z o. o.
ul. Międzyrzecka 13
65-127 Zielona Góra
Poland
biuro@teamsteel.eu

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.