Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Specjalista w Dziale Technicznym (chemia budowlana)

Kabe

Data dodania: 09/12/2020
Data wygaśnięcia: 07/02/2021
Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie doradztwa technicznego i produktowego dla klientów i pracowników działu handlowego, w zakresie zastosowań posiadanych w ofercie produktów i systemów (porady techniczne, infolinia techniczna, oferty inwestycyjne, opinie techniczne)
  • uczestniczenie w wizjach lokalnych prowadzonych inwestycji
  • branie czynnego udział w opracowaniu materiałów wspierających sprzedaż, takich jak: instrukcje wykonawcze, karty techniczne produktów, wskazówki dotyczące zastosowania produktów
  • współpraca z działami R&D i pozostałymi działami, w zakresie wdrożeń, rozwiązań oraz zastosowań produktów
  • współpraca ze wskazanymi działami w firmie, w celu pozyskania odpowiednich dokumentów formalno-prawnych (aprobaty i atesty)
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie, w celu opracowywania nowych rozwiązań i zastosowań produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie (praktyczne, doradcze lub konsultacyjne) związane z pracami budowlanymi, takimi jak: ocieplanie budynków, malowanie wnętrz i elewacji, renowacji obiektów zabytkowych lub doświadczenie w doradztwie technicznym (w wymienionych obszarach)
  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki techniczne lub budowlane (budownictwo, chemia budowlana, ochrona lub konserwacja zabytków)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość obsługi programu CAD)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

Farby Kabe Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.