Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 139   
Październik 2016   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego październikowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plZachęta kolor Tarasewicz Kolory w architekturze, designie i sztuce

Blue-Glow Purple – efekt roku 2017 wg. firmy Merck
Firma Merck zaprezentowała swój Kolor z Efektem Roku 2017, który ma szansę stać się najgorętszym trendem nadchodzącego sezonu, jeśli chodzi o pigmenty do kosmetyków, tworzyw sztucznych i lakierów. Jest nim piękny odcień fioletu, Blue-Glow Purple.

Kolorowe zebry w Madrycie
Takiej zebry jeszcze nie widzieliście! A w ostatnim czasie pojawiło się ich w Madrycie aż 13. Kto za tym stoi i… po co, jak, dlaczego?

Świecąca ścieżka rowerowa – teraz także w Polsce!
W okolicach Lidzbarka Warmińskiego, na trasie nad Jezioro Wielochowskie, pojawiła się niezwykła ścieżka rowerowa. Po zmroku świeci ona pięknym niebieskim blaskiem…

Eksplozja koloru w Galerii Zachęta
Warszawska Galeria Zachęta to miejsce, w którym często organizowane są wystawy dzieł sztuki. Jednak za sprawą artysty Leona Tarasewicza sama galeria przekształciła się w dzieło sztuki. Zobaczcie tę eksplozję koloru na muzealnych schodach!

Champagne Metallic – nowy kolor farb Alesta
W palecie kolorystycznej farb proszkowych Alesta AR400 pojawił się nowy kolor metaliczny – Champagne Metallic. Ten nowy, niebanalny odcień oferuje nowe możliwości architektom i projektantom.

Kolory i instagram – przepis na sukces
Chcesz podbić Instagrama? Jest na to naukowa formuła. Opracowała ją platforma Curalate, która przeanalizowała kilka milionów instagramowych zdjęć i sprawdziła, które z nich zdobywają najwięcej polubień. Ciekawy?mural Joel Bergner Kraków Farby i murale

Mural Joela Bergnera w Krakowie już gotowy
W Krakowie można już podziwiać mural Joela Bergnera powstały przy wsparciu wolontariuszy. Malowidło na ścianie Klubu Osiedlowego „Jędruś” to inicjatywa fundacji „101 murali dla Krakowa”, sieci hoteli Park Inn by Radisson oraz firmy Kabe, która dostarczyła farby do jego wykonania.

Modernistyczny mural na gdańskiej Zaspie
Współpraca artysty Rafała Roskowińskiego z marką Primacol po raz kolejny przyniosła piękny plon. Tym razem jest nim lotniczy mural w gdańskiej dzielnicy Zaspa.

PPG wspiera festiwal Mur Art w Cieszynie
W ramach kolejnej odsłony projektu Colorful Communities PPG w centrum Cieszyna powstał nowy mural. Koncern włączył się w organizację pierwszej edycji cieszyńskiego festiwalu sztuki miejskiej Mur Art.

Ułani w Dębicy
Z inicjatywy Śnieżki powstał kolejny mural historyczny, tym razem w Dębicy. Jego prezentacja była nie lada wydarzeniem – wzięła w niej udział sekcja konna Tarnowskiego Oddziału Jazdy 5. Pułku Strzelców Konnych!

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb