Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 121   
Kwiecień 2016   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego kwietniowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plPeugeot Kolory i motoryzacja

PPG prognozuje: kolory samochodów 2018-2019
Choć kolor ma dla nabywców samochodów coraz większe znaczenie, wciąż na świecie sprzedaje się najwięcej aut w konserwatywnych odcieniach, takich jak biały, czarny, szary czy srebrny – stanowią one…

Destination Color – kolory Axalty dla wytwórców OEM
Axalta zaprezentowała Destination Color 2016 – paletę odcieni samochodów dla wytwórców OEM. Jest ona zainspirowana zmieniającym się stylem życia współczesnego człowieka.

Dwukolorowy Peugeot – Coupe Franche
Coupe Franche, proste cięcie, to dwukolorowe malowanie nadwozia samochodu, które podziwiać można na kilku modelach marki Peugeot. Początkowo prezentowane jedynie na samochodach koncepcyjnych, teraz jest również dostępne na dwóch modelach produkcyjnych.Kanye West mural Muralowo – kolorowo

Kanye już nie całuje się Kanyem
Kanye już nie całuje się z Kanyem. Ze ściany budynku przy jednej z ulic Sydney zniknął słynny mural, który w krótkim czasie stał się hitem internetu. Przedstawiał on Kanyego Westa… całującego się ze sobą samym.

Powstanie muralowa ścieżka edukacyjna w Toruniu
Niegdyś postrzegane były jako coś, co szpeci miejski krajobraz. Dziś natomiast murale stały się nie tylko ozdobą miast, ale i cennym narzędziem edukacyjnym. Władze Torunia ogłosiły właśnie przetarg na projekt i wykonanie eko-muralowej ścieżki edukacyjnej na osiedlu Skarpa.

Warszawski David Bowie z farbami Dulux
David Bowie już na warszawskim Żoliborzu! Firma AkzoNobel w ramach akcji Dulux Let’s Colour przy współpracy ze Stowarzyszeniem Stacja Muranów wypełniła kolorami wielkoformatowe malowidło.Chromapost Kolory kiedyś i dzisiaj

Chromapost – kolorowe medium społecznościowe
Jak ci minął dzień? Potrafiłbyś wyrazić to przy pomocy… jednego koloru? Taka była idea Aleksandara Maćaševa, serbskiego artysty mieszkającego w Nowym Jorku, twórcy mikrobloga ChromaTweet.

Votteler i wszechstronne lakiery VarioShine
VarioShine to innowacyjny system lakierniczy firmy Votteler Lackfabrik, który daje duże możliwości projektantom. Pozwala uzyskać wysokiej jakości wykończenia o różnych stopniach połysku, odcieniach i strukturach.

Kolory roku 2016 od Valspar
Palety Valspar na rok 2016 to bardzo różnorodne propozycje. Bogate nie tylko w odcienie, ale i tekstury, wzory czy dodatki. Nie jesteś zdecydowany na przemalowanie całego wnętrza? Skorzystaj z propozycji, jak wykorzystać kolory roku 2016 na meblach.

Nowa książka European Coatings o technologii koloru
W wydawnictwie European Coatings ukazała się nowa książka pod redakcją Wilhelma Kettlera. Jest to przystępne kompendium wiedzy na temat technologii koloru.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb