Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 124   
Maj 2016   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego majowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plBASF trendy Parallax Trendy

Technologia vs. naturalność – trendy samochodowe według BASF
Paralaksa zachodzi wtedy, gdy obiekt widziany z różnych perspektyw prezentuje się inaczej. I do tego właśnie zjawiska nawiązuje BASF, pisząc o najnowszych trendach w dziedzinie lakierów samochodowych. Tytuł i motyw przewodni jego zestawu trendów…

Najmodniejsze kolory w motoryzacji według Spies Hecker
Specjaliści Spies Hecker przyjrzeli się najnowszym trendom kolorystycznym w branży samochodowej OEM. Wygląda na to, że nadchodzi czas lśniących wykończeń i głębokich odcieni.

Timeless Collection – ponadczasowa kolekcja Axalty
Axalta Coating Systems, wiodący globalny dostawca lakierów, wprowadza nową kolekcję farb proszkowych. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających architektów.

ICA ma pomysł na Kolory Roku Pantone
Grupa ICA zareagowała na najnowsze trendy wyznaczane przez instytut Pantone. Swoim klientom zaproponowała…RAL Colorcatch Nano Narzędzia

Visualizer w nowej odsłonie
Aplikacja Visualizer od AkzoNobel, która pozwala wizualizować dowolny kolor z palety firmy w wybranym wnętrzu, będzie już wkrótce dostępna w nowej, udoskonalonej wersji. Wśród nowych funkcjonalności jest choćby możliwość dzielenia się efektem wizualizacji na mediach społecznościowych.

Nowy kolorymetr RAL Colorcatch Nano
W ofercie firmy RAL pojawiło się nowe narzędzie – RAL Colorcatch Nano. Umożliwia ono pomiar koloru z niespotykaną dotychczas precyzją.

Zaplanuj malowanie!
Na rynku stale pojawiają się nowe aplikacje, które pomagają dobrać odcień farby albo wyliczyć dokładnie taką jej ilość, jaka będzie potrzebna. Dekoral iPlaner to jednak krok do przodu, pozwala bowiem zaplanować cały proces malowania, od wyboru farby aż po jej aplikację.Baumit Fasada Roku Wydarzenia

Gala Finałowa Fasada Roku w Warszawie
Ponad 300 osób wzięło udział w uroczystej Gali Finałowej Fasada Roku, która odbyła się 19 maja w Warszawie. Firma Baumit podsumowała na niej ostatnie dwie edycje konkursu.

Rusza festiwal kolorów 2016
Ruszyła kolejna edycja Festiwalu Kolorów. To najbardziej kolorowe i radosne widowisko w Polsce obejmie w tym roku swoim zasięgiem aż trzynaście miast.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb