Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 112   
Styczeń 2015   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego styczniowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plNajpopularniejsze kolory na rok 2016 Co będzie modne w 2016 roku?

10 kolorów, które zdominują rok 2016
Niektórzy obstają przy ciepłych odcieniach. Inni tym razem stawiają na zieleń. Wygląda jednak na to, że niekwestionowaną królową nadchodzącego sezonu będzie… biel. Poznajcie Kolory Roku 2016!

Aranżacje wnętrz według V33
Na rok 2016 firma V33 proponuje odważne połączenia kolorystyczne. Umiejętnie dobierając różne kolory możemy optycznie podkreślać lub powiększać niektóre części pomieszczenia.kolory samochodów Detroit Auto Show Kolorystyka w motoryzacji

Trendy prosto z Detroit
Jakie trendy kolorystyczne w motoryzacji można zaobserwować na dużych branżowych imprezach? Zapraszamy na krótki spacer po wystawie Detroit Auto Show 2016…

Czy Brilliant Blue podbije serca kupujących samochody?
Firma Axalta Coating Systems ogłosiła swój samochodowy Kolor Roku 2016 dla Ameryki Północnej. Jest nim piękny, głęboki odcień niebieskiego – Brilliant Blue.

Tak wygląda gwiezdny samochód!
Szał na „Gwiezdne wojny” trwa! Eksperci PPG Refinish Australia & New Zealand użyli Mocy (oraz matowego lakieru PPG Automotive Refinish MATT BLACK), by stworzyć to kosmiczne motoryzacyjne cudo dla zespołu Holden Racing Team.Facebook Czy wiemy jak łączyć kolory?

Dekoral i jadalnia Marcina Prokopa (film)
W nowym odcinku cyklu „Wiemy, jak łączyć kolory” ekspert Dekoral Fashion, Bartek, radzi Marcinowi Prokopowi jak odmienić jego jadalnię.

Fasada Roku 2015 – trwa głosowanie!
Etap zgłoszeń do plebiscytu Fasada Roku 2015 dobiegł końca, teraz wszystko zależy już od jurorów. Ale nie tylko – jeszcze do końca stycznia na zgłoszone realizacje głosować mogą internauci. Fasada z największą ilością głosów otrzyma specjalne wyróżnienie.

6 najciekawszych polskich stron o farbach na Facebooku
Niedawno opublikowaliśmy zestawienie najciekawszych zagranicznych stron o farbach na Facebooku. Przyszedł czas na polską listę! Którzy producenci potrafią stworzyć na swojej stronie ciepłą atmosferę? Gdzie szukać dekoratorskich inspiracji, informacji o najnowszych trendach kolorystycznych, ciekawostek i porad?

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb