Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 109   
Grudzień 2015   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego grudniowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plBoże Narodzenie Kolory nie tylko świąteczne

Europejczycy wciąż konserwatywni
PPG donosi, że Europejczycy są wciąż bardzo zachowawczy jeśli chodzi o wybór odcieni samochodów. Najczęściej wybierają…

Czemu Boże Narodzenie jest czerwono-zielone?
Czerwień i zieleń to kolory Świąt Bożego Narodzenia, to oczywiste. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, czemu tak jest? Coca-Cola, Święty Mikołaj, wiktoriańska Anglia, Dickens? Otóż nie. Dr Spike Bucklow z Uniwersytetu Cambridge ma inne, zaskakujące wyjaśnienie.

Kolorowa księga emocji Giestasa
Czy kolor może posłużyć jako kod emocji? Portugalski projektant Giestas doszedł do wniosku, że tak. I stworzył diagram, przy pomocy którego przez 300 dni rejestrował swoje odczucia.RAL Colour Feeling 2016+ Publikacje

Gadżety jak złoto – księga trendów AkzoNobel 2016
Co słychać w kolorystyce wyposażenia samochodów i gadżetów elektronicznych? Jaki kolor smartfona będzie najbardziej na topie w nadchodzącym sezonie? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w najnowszym przewodniku po trendach opublikowanym przez AkzoNobel.

Prestiżowa nagroda za RAL Colour Feeling 2016+
Ośrodek RAL COLOURS po raz kolejny otrzymał nagrodę German Design Award! Tym razem doceniono jego księgę trendów RAL Colour Feeling 2016+.

„Homebook design 2015″ dla pasjonatów wystroju
W sprzedaży jest już dostępna druga edycja albumu „Homebook Design”. „Homebook Design 2015” to ponad 300 zdjęć prezentujących inspirujące wystroje w wielu różnych stylach, dla różnych rodzajów wnętrz.farby proszkowe axalta orange cube Wykorzystanie farb w architekturze

Le Cube Orange zachwyca (blog)
Powstały cztery lata temu na wybrzeżu rzeki Saône w Lyonie biurowiec Le Cube Orange to przykład nowoczesnej architektury, która zaskakuje i zachwyca. Obiekt zwraca uwagę nie tylko swoim oryginalnym projektem, ale również intensywnym odcieniem.

Niech Moc będzie z tobą!
Święta Świętami, ale tegoroczny grudzień należy również do „Gwiezdnych wojen”! Nowa część kultowej sagi rozbudza wyobraźnię na wiele sposobów. Oto jeden z nich – kosmiczny wystrój pokoju dziecięcego, zainspirowany…

Farby proszkowe w architekturze
Axalta ma się czym pochwalić, jeżeli chodzi o farby proszkowe. Oto krótki przegląd obiektów, które swój wspaniały wygląd zawdzięczają powłokom proszkowym tej firmy.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb