Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 103   
Październik 2015   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego październikowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plKolory inspirowane filmem Skyfall (moviesincolor.com)

 Uwolnij kreatywność!

Kolory jak z Bonda
Lubisz przygody Jamesa Bonda? Urzekła cię historia Amelie Poulain? Wciągnęli cię „Chłopcy z ferajny” Martina Scorsese? Jeśli masz swój ulubiony film i chciałbyś przenieść jego klimat do swojego mieszkania, z pomocą na pewno przyjdzie ci graficzka Roxy Radulescu ze swoim blogiem moviesincolor.com.

Nowoczesne farby – czas na kreatywność!
Producenci farb są w stanie zaoferować nam coraz więcej rozwiązań, które mogą spodobać się nie tylko dzieciom, ale i całej rodzinie. Farby tablicowe, magnetyczne czy zmywalne to tylko niektóre przykłady, które pokazują, że ściana nie musi być wyłącznie pusta lub…

Jak wybrać kolory farb do kuchni
Kuchnia w większości domów jest centralnym pomieszczeniem, do którego wielokrotnie w ciągu dnia trafia każdy z domowników. To tutaj przygotowuje się poranną kawę lub zjada rodzinne posiłki. Dlatego warto od czasu do czasu pomyśleć o ożywieniu wystroju tego pomieszczenia, a najprostszym i najtańszym sposobem…Fot. arch. Valspar

 

 Valspar Rehab czyli ratujmy meble!

Valspar Rehab – uratujmy meble!
Każdego roku na wysypiska trafia 8 mln ton mebli. Niechciane, zaniedbane, zapomniane – stłoczone na śmietnikach, wystawione na ulice, narażone na pogardliwe spojrzenia. Uratujmy te biedactwa! – nawołuje Valspar.

Smutny mebel
Pamiętacie spot o Smutnym Autobusie? To podobna historia. Tylko kończy się lepiej. Pomóżmy im, a będzie więcej szczęśliwych zakończeń!Sherwin-Williams_2

 Sztuka, nauka i biznes odzwierciedlone w kolorach 2016

Natura i technologia – trendy Sherwin-Williams 2016
Zestawy kolorystyczne zaproponowane przez Sherwin-Williams na rok 2016 łączą naturę, sztukę i nowoczesne technologie. W dzisiejszym świecie te tak odmienne sfery coraz bardziej się przenikają – przekonuje producent.

Simply White Kolorem Roku Benjamin Moore
W roku 2016 Benjamin Moore stawia na prostotę i neutralność. Kolorem Roku 2016 firma okrzyknęła odcień Simply White – czyli po prostu biel.

Zmysłowe kolory Behr na 2016 rok
W nadchodzącym sezonie firma Behr proponuje w pełni wykorzystać potencjał, jaki niosą ze sobą kolory. Odważne kolorystyczne połączenia mogą stymulować wszystkie nasze zmysły.

Zieleń aloesu – Kolor Roku od PPG
Według PPG rok 2016 będzie zielony. Kolorem Roku 2016 tego producenta okrzyknięta została Paradise Found – wyrazista, roślinna zieleń.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb