Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 100   
Wrzesień 2015   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego wrześniowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.plAkzoNobel A jednak złoto!

Trendy kolorystyczne AkzoNobel na 2016 rok
Rok 2016 będzie złoty! Tak przynajmniej twierdzą specjaliści AkzoNobel w najnowszej edycji swojej książki trendów ColorFutures. Tegoroczna książka trendów to już trzynasta edycja publikacji ColorFutures, przygotowywanej co roku przez Global Aesthetic Center firmy AkzoNobel we współpracy z projektantami z całego świata. Specjaliści od koloru i designu, architekci, dekoratorzy wnętrz, projektanci mody i kosmetyków – wszyscy oni łączą swe siły, by wybrać to, co jest aktualnie na topie w świecie kolorów.La Sagrada Familia AkzoNobel

 Nie przegap!

Farba elewacyjna Sto i sekrety natury
Co ma wspólnego afrykański żuk pustynny z farbą elewacyjną? Jak się okazuje, wiele! Obejrzyj film, by dowiedzieć się więcej. Czyta Krystyna Czubówna.

Farby Interpon przy budowie La Sagrada Familia
Marka Interpon będzie mieć swój udział w wykańczaniu słynnej bazyliki La Sagrada Familia w Barcelonie. Budowa ma zostać ukończona w roku 2026.

Konkurs Dekoral – jeszcze do jutra możesz wygrać iPhone’a
Dekoral organizuje specjalny konkurs w ramach swojej akcji Kolorowa Polska. Do wygrania – iPhone 5C w wybranym przez siebie kolorze. Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy wejść na stronę…CityLeaks

 Murale – sztuka ulicy

Kabe – nowy mural w Bielsku-Białej
Kabe nie próżnuje. W Bielsku-Białej powstał właśnie nowy mural, do wykonania którego wykorzystano farby dostarczone przez firmę.

Historia na muralu
Początek września to dobry moment, by wspomnieć bohaterów II wojny światowej. Upamiętnieniem pierwszych dni wojny jest mural powstały na jednym z domów w Wiźnie (woj. podlaskie).

Festiwal CityLeaks odbył się w Kolonii
Do 20 września trwał w Kolonii w Niemczech festiwal CityLeaks Urban Art Festival. CityLeaks to jeden z najważniejszych festiwali sztuki miejskiej na świecie, organizowany w Kolonii co dwa lata. W tym roku wydarzenia związane z imprezą odbywały się przede wszystkim w dzielnicy Mülheim.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb