Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 79   
Luty 2015   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego lutowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.pl Pomysły kuszące i intrygujące…

Wpuść Greya do sypialni
Zwodzi, kusi, intryguje, nie jest tym, czym na pierwszy rzut oka się wydaje. Pod eleganckim, poważnym garniturem kryje się coś naprawdę ekscytującego. Czy wpuścisz go do sypialni?

10 pomysłów na pomalowanie podłogi
Prosty sposób, by nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter? Malowana podłoga! Nie musisz się silić na efektowne dekoracje czy drogie meble, wystarczy odrobina farby na podłodze. Oto kilka inspiracji.

Szafa lub schowek – kolor ma znaczenie!
Dobór kolorystyki do szaf i schowków nie jest z pewnością gorącym tematem w magazynach i na portalach o wystroju wnętrz. Wydaje się, że kolor farby w takim miejscu jest bez znaczenia. Ale nie! Odpowiednia kolorystyka może nie tylko sprawić, że w schowku zrobi się ładniej, ale i pomóc nam w znalezieniu niektórych rzeczy… i ukryciu tych, które nie powinny rzucać się w oczy.

Efektowne cieniowanie na ścianie
Marzy ci się intrygujący efekt dekoracyjny na ścianie? Może coś w klimacie śródziemnomorskim? Atrakcyjnym rozwiązaniem, które na pewno wzbudzi zainteresowanie gości, jest ściana ombre.farba betonowa Primacol Decorative Co na ściany

Farba betonowa Primacol Decorative wyróżniona
Farba betonowa Primacol Decorative została wyróżniona w konkursie Dobry Design 2015. Zadecydowało o tym jury, w skład którego weszło ponad 100 architektów i projektantów wnętrz.

Neymar na muralu
Na ścianie powstałego niedawno Instituto Neymar Jr, który został założony przez brazylijskiego piłkarza Neymara i jego rodzinę, pojawił się ogromny mural. Przedstawia on Neymara wskazującego na niebo.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb