Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 67   
Październik 2014   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury naszego październikowego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.pl Jakie kolory będą popularne w najbliższym czasie?

AkzoNobel o trendach na 2015 rok (film)
W swoim najnowszym materiale wideo AkzoNobel opowiada o trendach na nadchodzący sezon. Jakie odcienie i połączenia będą na topie?

Kolory Benjamin Moore na 2015 rok
Benjamin Moore opublikował swój katalog trendów kolorystycznych 2015. Zdaniem specjalistów firmy nadchodzący sezon będzie należał do zieleni, błękitów oraz bogatych odcieni różu i fioletu.

Chłodne w Europie, ogniste w Afryce
Shutterstock, jeden z największych na świecie banków zdjęć, ma dużo do powiedzenia na temat kolorów. Korzystając ze swoich danych pokusił się więc o prognozy, jakie odcienie będą wciąż jeszcze królować w nadchodzących miesiącach.

Jesień w polskiej szafie
Mimo że wszyscy narzekamy na jesienną szarość, brak słońca i barw, sami nie robimy nic, by wprowadzić do swojego życia trochę koloru. Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań w ramach akcji Kolorowa Polska. Ożywić miasto!

O przyszłości miast… (film)
Przeludnienie, zmiany klimatu, zanieczyszczenie środowiska – oto główne problemy, z którymi będą się musiały zmierzyć miasta w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Aby temu zaradzić, potrzebne są najnowsze technologie oraz silna praca zespołowa.

Filmowe murale
Znamy projekty murali, które powstaną w Centrum Technologii Audiowizualnych z okazji 60-lecia kinematografii na Dolnym Śląsku. Drogą głosowania internetowego wyłonione zostały trzy z nich.

Mural na Rondzie Mogilskim już gotowy
Zaprezentowano światu kolejny mural wykonany w ramach akcji „101 murali dla Krakowa”. Nowe malowidło pojawiło się na Rondzie Mogilskim.RAL Marki podążają za trendami

RAL podbija media społecznościowe
RAL wkracza w świat mediów społecznościowych! Firma poinformowała, że powstały jej oficjalne profile na portalach Xing, LinkedIn oraz Google+.

Tikkurila zmienia design
Odnowione logo, nowe opakowania… Marka Tikkurila postanowiła odświeżyć swój wizerunek! Zmiany weszły w życie od października.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb