Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 55   
Czerwiec 2014   
 


  

Newsletter - farby w architekturze

Drodzy Architekci,
zapraszamy do lektury czerwcowego numeru naszego newslettera. Po więcej ciekawych informacji o farbach i ich stosowaniu w architekturze zapraszamy na nasze strony.

redakcja rynekfarb.pl Human Cities Miasto i sztuka

Human Cities – miasta przyszłości według Akzo Nobel
Do roku 2050 już 75% ludzi na świecie mieszkać będzie w miastach. Masowa migracja sprawia, że ośrodki miejskie rosną, ale czy stają się również lepszym miejscem do życia? Koncern AkzoNobel chce się przyczynić do tego, aby tak się właśnie stało, stąd…

Jak Facebook sztukę ratował…
Dla przeciętnego Kowalskiego sztuka współczesna to wiedza tajemna. Odróżnić wybitne dzieło od bezwartościowego rupiecia – trudne zadanie! Przekonali się o tym pracownicy firmy oczyszczającej ze szwedzkiego Malmö, którzy przypadkiem… Trendy

Wszechświat inspiruje – Sherwin Williams  i trendy 2015
Wszechświat to twoje pudełko z farbami – mówi Sherwin-Williams, prezentując trendy kolorystyczne na rok 2015. Roi się w nich od odcieni zaczerpniętych z natury. Z naszego najbliższego otoczenia, ale również z głębin morskich lub przestrzeni kosmicznej.

Wood Colour Futures – trendy kolorystyczne w meblarstwie
Kilka dni temu dotarła do naszej redakcji niespodziewana przesyłka. Duża bąbelkowa koperta formatu B4 opieczętowana przez producenta lakierów do drewna, firmę Zweihorn wzbudziła w nas dużą ciekawość…

Aqua-Colora – żywy kolor i naturalne piękno drewna
Przyszłością farb do mebli jest połączenie naturalności i bogactwa kolorystycznego. Świadoma tego specjalistka Adler Jutta Libowitzky opracowała nowy system bejc wodnych do drewna, który łączy te dwa na pozór sprzeczne żywioły.

Dzieci kochają kolory!
Najnowsze badanie Dekoral w ramach akcji Kolorowa Polska potwierdza – dzieci uwielbiają kolory! Zwłaszcza żywe, radosne i intensywne, sprzyjające wesołej zabawie.

Wpuść lato do środka!
Lato to idealny czas na odmalowanie swojego domu. Otwórz szeroko okna, wpuść do środka słońce, zaciągnij się zapachami świata w rozkwicie i wyczaruj na swoich ścianach kolory, które zatrzymają lato w twoim mieszkaniu na cały rok.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb