Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 164   
Lipiec 2017   
 


  

Newsletter - farby przemysłowe

Zapraszamy do lektury lipcowego newslettera dotyczącego rynku farb przemysłowych. Po więcej ciekawych informacji o farbach zapraszamy na nasze strony.

Redakcja rynekfarb.pl Santint Stawiamy na jakość!

SANTINT – proste barwienie i niezawodne mieszanie. Na rynku mamy dziś szeroki wybór profesjonalnych maszyn do barwienia i mieszania farb. Przygotowując kilkanaście czy kilkadziesiąt kolorów dziennie warto zwrócić uwagę na niezawodność i jakość wykorzystywanych dozowników.

Dozownik pigmentu jest urządzeniem znajdującym się w każdym punkcie sprzedaży farb, a jakość jego pracy przekłada się bezpośrednio na zadowolenie nie tylko klienta, ale także pracowników zajmujących się…światowy rynek farb raport IPPIC Rynek farb i liczby

Światowy rynek farb do roku 2020. Firma IPPIC ogłosiła publikację piątej już edycji raportu, dotyczącego światowego rynku farb. Oprócz danych finansowych zawiera on również komplet informacji o najnowszych technologiach i trendach w branży.

Sherwin-Williams największym producentem farb. Hasło reklamowe Sherwin-Williams „Cover the Earth” nabrało nowego znaczenia. Firma zakończyła transakcję przejęcia koncernu Valspar i tym samym – z przychodami na poziomie ok. 15 mld $ – awansowała na pierwsze miejsce rankingu największych producentów farb na świecie.

Farby dla transportu w liczbach. W nowoczesnym społeczeństwie ruch i podróże to podstawa. Abyśmy mogli przemieszczać się szybko, sprawnie i opłacalnie, wszelkie środki transportu – samochody, pociągi, statki czy nawet rowery – muszą być zabezpieczone przy pomocy wysokiej jakości powłok, które będą je chronić przed korozją i tarciem. O tym, jak ważne są dziś…Colour Experience Room Axalta Aktualności z Polski

Axalta otwiera pierwszy w Polsce Colour Experience Room. W Łodzi powstała nowa, unikatowa przestrzeń kolorystyczna Colour Experience Room, w której prezentowane są farby proszkowe Axalta Coating Systems. 31 maja, w obecności klientów, architektów i projektantów z całej Polski, odbyło się jej uroczyste otwarcie.

Nowy prezes Tikkurila Polska. Z dniem 1 lipca 2017 r. funkcję Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego Tikkurila Polska S.A. obejmie Remigiusz Skąpski, dotychczasowy Dyrektor Handlowy i Wiceprezes Zarządu Spółki. Zastąpi na stanowisku Aleksandra Truszczyńskiego, który z dniem 1 lipca br. powołany zostanie na stanowisko…

Nowa strona internetowa Bato. Firma Bato ma nową stronę internetową. Witryna prezentuje się nowocześnie i efektownie, a ponadto jest dostępna w wersji na urządzenia mobilne.

Rajd Wielkopolski – na rowery z Herqlesem. Gratka dla wielbicieli dwóch kółek. Herqles, polski producent chemii budowlanej, ogłosił, że w sierpniu tego roku organizuje rajd rowerowy.farby na samoloty Kreatywnie o farbach i chemii

Imagine Chemistry – znamy zwycięzców. AkzoNobel ogłosił zwycięzców konkursu Imagine Chemistry. Wyróżnionych zostało dziesięć projektów, których autorzy mogą liczyć na wsparcie ekspertów holenderskiego koncernu.

Lekkie, elastyczne i jak zamsz – nowe farby na samoloty. Jakie powłoki są dziś najbardziej w cenie w przemyśle lotniczym? Co proponują producenci i jak wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów?

Nowa powłoka przeciwporostowa – miedź w kapsułkach. Nanocząstki miedzi, zamknięte w poliimidowej strukturze – oto nowy pomysł na powłokę przeciwporostową. Stosunkowo prosty, a bardzo efektywny!

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb