Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 137   
Październik 2016   
 


  

Newsletter - farby przemysłowe

Zapraszamy do lektury październikowego newslettera dotyczącego rynku farb przemysłowych. Po więcej ciekawych informacji o farbach zapraszamy na nasze strony.

Redakcja rynekfarb.pl dwutlenek tytanu biel tytanowa Biel tytanowa dzisiaj i jutro oraz…

Dwutlenek tytanu w roku 2015. Biel tytanowa pozostaje najważniejszym białym pigmentem wykorzystywanym w produkcji farb, papieru i tworzyw sztucznych. Obecną sytuację rynkową tego produktu prezentuje w swoim raporcie firma Ceresana.

Przyszłość dwutlenku tytanu. 2015 rok był ciężkim czasem dla producentów minerałów tytanowych. Długoterminowe prognozy dają jednak nadzieję na poprawę sytuacji. Oto najważniejsze informacje z najnowszego raportu firmy Roskill.

Powłoki odporne na ścieranie do 2021 roku. Rośnie światowy rynek powłok odpornych na ścieranie. Jak donoszą specjaliści firmy Research and Markets, inwestorzy interesują się nimi, ponieważ w branży…

Powłoki natryskiwane cieplnie do 2024 roku. Powłoki natryskiwane cieplnie to wciąż technologia nieco niszowa, ale szybko zyskująca na popularności. Aktualną sytuację tego rynku analizuje najnowszy raport firmy Persistence Market Research.Fot. arch. Multichem Aktualności

Multichem obchodzi 20. urodziny! 2016 to rok szczególny dla firmy Multichem – obchodzi ona swoje 20. urodziny. Kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od pewnego rozbitego samochodu… O zaskakujących początkach, dwóch dekadach obecności na polskim rynku oraz satysfakcji z prowadzenia prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa opowiada prezes, pan Piotr Muszkieta.

Posadzki Alcea na wszelkie zastosowania. W przypadku powłok posadzkowych liczy się zarówno odporność, jak i estetyka. Nie zawsze jednak w takim samym stopniu – podczas gdy posadzka w garażu czy na parkingu musi być przede wszystkim wytrzymała, posadzka tarasowa nie jest już pod tym względem tak wymagająca, ale za to powinna cieszyć oko. Dlatego tak ważny jest system dostosowany do różnych potrzeb – taki jak nowa linia CPS firmy Alcea.

Atrakcje na VIII Seminarium Spektrochemu. Tegoroczna edycja Seminarium Spektrochemu przygotowana została z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczasowe. Organizator zadbał nie tylko o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, ale również dobre samopoczucie uczestników – dlatego na dzień przed konferencją zaplanowano dyskotekę z udziałem włoskiego DJa Giorgio Prezioso.

Teknos przejmuje Drywood Coatings. Teknos podpisał umowę w sprawie przejęcia holenderskiej firmy Drywood Coatings. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb