Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 95   
Sierpień 2015   
 


  

Newsletter - farby przemysłowe

Zapraszamy do lektury sierpniowego newslettera dotyczącego rynku farb przemysłowych. Po więcej ciekawych informacji o farbach zapraszamy jak zwykle na nasze strony.

Redakcja rynekfarb.pl ranking Coatings World

 Najwięksi producenci farb na świecie

PPG największym producentem farb na świecie. Zmiana warty na liście największych producentów farb na świecie! PPG strącił z pierwszego miejsca firmę AkzoNobel. Czy holenderski koncern ma jeszcze szansę odzyskać straconą pozycję?

Śnieżka w rankingu Coatings World za 2014 rok. Tym razem również Śnieżka znalazła się w gronie największych firm farbiarskich na światowym rynku. Portal Coatings World uwzględnił ją na swojej liście.

Farbiarscy giganci – ranking Coatings World za 2014 rok. Najnowsze zestawienie największych graczy na rynku farbiarskim zaskakuje przede wszystkim zmianą lidera. Ale zaszło również kilka innych przetasowań, a w pierwszej dwudziestce pojawiły się nowe firmy.Hempel Dzieje się w branży…

Janusz Naglik dyrektorem zarządzającym PZPFiK. Poszukiwania dyrektora zarządzającego Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów zakończone! Zgodnie z decyzją zarządu funkcję tę obejmie Janusz Naglik.

Nowy prezes PPG. Od 1 września firma PPG będzie mieć nowego prezesa. Na czele koncernu…

100 lat firmy Hempel. Hempel kończy 100 lat! W Hamburgu świętowano jubileusz podczas specjalnej imprezy na tarasie na szczycie Atlantic-Haus.

Alcea Wood zamiast ICSAM. Firma Alcea poinformowała, że marka ICSAM wkrótce zostanie wycofana z polskiego rynku. Zastąpią ją produkty z nowej linii Alcea Wood.pigmenty BASF Pigmenty

Nowa globalna jednostka BASF. BASF ogłosił utworzenie globalnej jednostki biznesowej zajmującej się pigmentami. Zostanie ona oficjalnie uruchomiona w styczniu 2016.

Ferro finalizuje transakcję przejęcia Nubioli. Koncern Ferro ogłosił, że sfinalizował transakcję przejęcia firmy Nubiola. Hiszpański producent pigmentów będzie nadal działał na rynku pod…

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb