Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 162   
Czerwiec 2017   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego październikowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plrynek-farb-budowlanych-klejow-i-uszczelniaczy-w-polsce-infografika-2016-ico Infografika

Polski rynek farb, klejów i uszczelniaczy
We współpracy z firmą IBP Research PZPFiK przygotował infografikę prezentującą jak wygląda rynek farb, klejów i uszczelniaczy budowlanych w Polsce.

Rynek powłok ochronnych w Polsce
Jak wygląda rynek powłok ochronnych w Polsce? Jakie rodzaje lakierów do drewna są najczęściej stosowane? Jakie marki powłok do betonu wybierają inwestorzy i wykonawcy? Na te pytania odpowiadają najnowsze infografiki przygotowane przez PMR.Dulux Centrum Onkologii Aktualności

Pomóż Duluxowi odnowić Centrum Onkologii!
Firma Dulux postanowiła odnowić zniszczone wnętrza Centrum Onkologii w Warszawie. Aby jednak włączyć do akcji również swoich klientów i sympatyków, zorganizowała ogólnopolską akcję #DodajKoloru.

Primacol na Onecie
W serwisie Onet powstała nowa sekcja specjalna „Mieszkaj po swojemu”. Jest ona dedykowana markom farb Primacol Decorative, Primacol Professional i LuxDecor, należącym do firmy Unicell Poland.

Kolorowe boiska
22 września w Manasterzu na Podkarpaciu odbyło się otwarcie kolejnego boiska-nagrody w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. To już dziesiąty obiekt ufundowany przez Śnieżkę w ramach akcji.

Śnieżka – dzieci w fabryce
W ramach nowej akcji Śnieżki skierowanej do najmłodszych ponad 200 dzieci odwiedziło fabrykę firmy. Mali uczestnicy wycieczki dowiedzieli się, jak wygląda proces badania, produkcji i pakowania farb.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb