Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 135   
Wrzesień 2016   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego wrześniowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plReprograf seminarium FOCA Zaproszenie

Seminarium FOCA już w październiku
Już na początku października odbędzie się kolejna edycja seminarium Fundamentals of Color and Appearance (FOCA). Tym razem organizator, firma Reprograf, zaprasza wszystkich zainteresowanych do Gdańska.
Zarejestruj się już dziś!Mobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżka Aktualności

Mobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżki w trasie po Polsce
Dzięki nowemu programowi Śnieżki Tour Szkoleniowy Klubu Zawodowców nie musisz jechać na drugi koniec Polski, żeby wziąć udział w szkoleniu. Szkolenie przyjedzie do ciebie! W trasę po polskich drogach wyruszyło Mobilne Centrum Szkoleniowe.

Color Service – Nowa usługa Tikkurila
Nowa usługa, która jest dostępna bezpłatnie w Studiach Koloru Tikkurila, pozwoli na dopasowanie odcienia farby do koloru, którego próbkę przyniesiemy ze sobą. Może to być np. ulubiony szal lub obrazek. Dzięki temu na co dzień możemy otaczać się wyjątkowymi barwami, przywodzącymi na myśl miłe wspomnienia.

Powłoki ochronne w Polsce
Jak wygląda rynek powłok ochronnych w Polsce? Jakie rodzaje lakierów do drewna są najczęściej stosowane? Jakie marki powłok do betonu wybierają inwestorzy i wykonawcy? Na te pytania odpowiadają najnowsze infografiki przygotowane przez PMR.

Namaluj mural z Joelem Bergnerem (Kraków)!
W dniach 20-25 września amerykański artysta Joel Bergner będzie pracował nad nowym muralem w Krakowie. Impreza będzie miała charakter otwarty – każdy może się przyłączyć i pomóc.Baumit zajęcia ruchowe dla dzieci Producenci farb społecznie

Baumit funduje zajęcia ruchowe dla dzieci
Baumit promuje ruch wśród najmłodszych! Firma ufundowała zajęcia ruchowe dla dzieci z przedszkola w Sychowie, które wygrało w ostatniej edycji konkursu „Colorlove Przedszkole”.

Bezpieczna droga do szkoły ze Śnieżką
Śnieżka wzięła udział w kolejnej akcji społecznej na Podkarpaciu. Tym razem firma wsparła inicjatywę „Bezpieczna droga do szkoły”, której finał odbył się 2 września na rynku w Dębicy.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb