Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 132   
Sierpień 2016   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego sierpniowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plReprograf seminarium FOCA Zaproszenie

Seminarium FOCA już w październiku
Już na początku października odbędzie się kolejna edycja seminarium Fundamentals of Color and Appearance (FOCA). Tym razem organizator, firma Reprograf, zaprasza wszystkich zainteresowanych do Gdańska.
Zarejestruj się już dziś!Farrow & Ball 70. urodziny Nie przegap

70. urodziny Farrow & Ball
Farrow & Ball, znana brytyjska marka farb i tapet, kończy w tym roku 70 lat. Jej historia to najlepszy przykład na to, że kładąc nacisk na jakość, najlepsze pigmenty i oryginalne formuły można stać się rynkowym liderem.

Selena – Lider Chemii Budowlanej 2016
Magazyn „Home & Market” przygotował zestawienie 10 najlepszych firm z sektora chemii budowlanej w Polsce. Zostały one wyróżnione tytułem Lidera Chemii Budowlanej 2016. Wśród nich znalazł się się m.in. producent Selena SA.

Primacol Decorative instruuje na Youtube
Na kanale marki Primacol Decorative ukazało się dziewiętnaście nowych filmików instruktażowych. Krok po kroku prezentują one, jak aplikować produkty Primacol oraz uzyskiwać różne efekty dekoracyjne.Kreatywna Szkoła Dekoral Kreatywnie

Malowanie na upały
Gorąco, prawda? Myślisz, że malowanie w takiej pogodzie nie wchodzi w grę? Nie do końca! Jeśli mimo upałów masz ochotę chwycić za pędzel i stworzyć coś ładnego do swojego ogrodu, oto kilka propozycji Paint Quality Institute.

Stare – nowe, czyli konkurs Kabe
Masz w domu stary mebel lub sprzęt, który dzięki twoim staraniom zyskał nowe oblicze? Weź udział w konkursie organizowanym przez Farby KABE!

Śnieżka satynowa i wakacyjny konkurs
Śnieżka ogłosiła wakacyjny konkurs związany z marką Śnieżka Satynowa. Do wygrania luksusowa wycieczka, rowery oraz bony na zakupy.

Kreatywna szkoła Dekoral
Akademia Techniczna PPG Deco ruszyła z programem „Kreatywna Szkoła Dekoral”. W ramach niego uczniowie szkół budowlanych zgłębiać będą tajniki aplikacji systemów wykończenia wnętrz, elewacji i ociepleń, a także innych produktów lakierniczych – na przykład do ochrony drewna.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb