Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 117   
Marzec 2016   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego lutowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plCromarty_Farrow Ball Kolory w dekoracji

10 kolorów, które zdominują 2016 rok
Niektórzy obstają przy ciepłych odcieniach. Inni tym razem stawiają na zieleń. Wygląda jednak na to, że niekwestionowaną królową nadchodzącego sezonu będzie… biel. Poznajcie Kolory Roku 2016!

Farby dekoracyjne – co jest trendy?
Co się obecnie dzieje na rynku farb dekoracyjnych? Jakie produkty są najchętniej wybierane i na kolejne lata zdominują sklepowe półki? Na te pytania odpowiadają przedstawiciele dużych koncernów farbiarskich.

Nowe kolory Farrow&Ball
Z wielką pompą firma Farrow & Ball zaprezentowała dziewięć nowych odcieni w swojej palecie. To kolory inspirowane naturą i kulturą, będące rodzajem hołdu zarówno dla bogatej kolorystyki przyrody, jak i wytworów ludzkich rąk. Stanowią one doskonałe dopełnienie i uzupełnienie dostępnych już w sprzedaży odcieni.

Benjamin Moore i Wnętrzności
W najnowszym odcinku swojego cyklu „Projektanci Benjamin Moore” firma prezentuje parę entuzjastów renowacji starych mebli – Elę i Mateusza. Razem prowadzą oni pracownię o kontrowersyjnej nazwie Wnętrzności.Akzo Nobel Warto wiedzieć

„Zielone” budownictwo w Polsce
Czy w Polsce przyszedł czas na „zielone” budownictwo? Wygląda na to, że tak. Potwierdzające przyjazność środowisku certyfikaty, takie jak LEED, stają się u nas powoli standardem.

Targi Farbe, Ausbau & Fassade już w marcu!
Już na początku marca w Monachium odbędzie kolejna edycja targów Farbe, Ausbau & Fassade. Zobaczymy na niej również kilku wystawców z Polski.

AkzoNobel zbiera nagrody za zrównoważony rozwój
Akzo Nobel po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w swoim sektorze w rankingu Dow Jones Sustainability Index. Otrzymał tym samym nagrodę Industry Leader, Gold Class.

Sto świętowało na targach Budma
W dniach 2-5 lutego branża budowlana miała swoje święto na targach Budma w Poznaniu. Jednym z ok. 800 wystawców była firma Sto, której stoisko przyciągało uwagę targowych gości. Nic dziwnego, skoro obchodziła tam swoje 20. urodziny.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb