Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 111   
Styczeń 2016   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego styczniowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plgrupa azoty sport Farby i sport

Czy kask z parzenicą doda skrzydeł Stochowi?
Wzór wybrany został przez internautów w ramach kampanii firmy Atlas „Poznaj Mistrza”, realizacji projektu podjął się natomiast Piotr Parczewski – firma Aerograf. Kamila będzie można oglądać w nowym kasku już w tym tygodniu, podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Ruszył Puchar Grupy Azoty 2016!
Rozpoczęła się walka o tegoroczny Puchar Grupy AZOTY! W inauguracyjnych zawodach 16 stycznia w Tomaszowie Lubelskim udział wzięło 258 zawodniczek i zawodników.

Primacol Lowlanders. The Urban Tribe.
W ciągu zaledwie trzech dni w serwisach społecznościowych to wideo – oficjalny klip promujący białostocką drużynę futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders – obejrzało i udostępniło ponad 150 tysięcy osób, a sportowcy, eksperci od PR i branża filmowa nie kryją zachwytu. Chcesz wiedzieć, dlaczego? Obejrzyj!

Mapei Polska mecenasem Biegamy z Sercem
Producent chemii budowlanej MAPEI Polska został mecenasem fundacji Biegamy z Sercem. Po raz pierwszy firma wystąpiła w tej roli 10 stycznia podczas biegu charytatywnego w Gliwicach.Sto Rynek

Chemia budowlana w Polsce – raport IBP Research
Firma IBP Research sprawdziła, jak ma się obecnie nasz rodzimy rynek chemii budowlanej. Okazało się, że sprzedaż tego typu produktów w roku 2015…

Sto świętuje 20. urodziny!
Już na początku lutego odbędzie się kolejna, 25. już edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To również okazja do świętowania dla polskiego oddziału Sto – firma obchodzić będzie na targach swoje 20. urodziny!

Fabud Light – nowy tynk od Plast-Mix
W ofercie firmy Plast-Mix pojawił się Fabud Light – nowy tynk ceramiczny. Jak zapewnia producent, jest to produkt o 100% wydajniejszy od typowych tynków strukturalnych, a do tego tworzy…Śnieżka Farby konkursowo i społecznie

Śnieżka po raz kolejny zagrała z WOŚP
Zgodnie z wieloletnią tradycją, także i w tym roku Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA czynnie włączyła się w akcję społeczną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznym, 24. Finale WOŚP Śnieżka wspomogła inicjatywę..

Colorful Communities – podsumowanie 2015
Koncern PPG ogłosił, że ukończył 11 spośród projektów zaplanowanych na rok 2015 w ramach zainicjowanej w maju akcji Colorful Communities. Wśród nich znalazła się również renowacja i rozbudowa placu zabaw w Cieszynie.

Nagrody dla Kabe
W końcówce roku firma Kabe zdobyła dwa ważne wyróżnienia – tytuł Firma Roku 2015 na gali 5. Edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego oraz…

Znamy zwycięzców akcji Colorlove przedszkole!
Akcja Colorlove Przedszkole dobiegła końca. Wiemy już, które placówki otrzymają w nagrodę nowe, kolorowe fasady.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb