Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 108   
Grudzień 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego grudniowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plpolski zwiazek producentow farb pzpfik logo Informacje

Rusza strona Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów
Polski Związek Producentów Farb i Klejów zyskał nową platformę komunikacji z osobami zainteresowanymi jego działalnością. Powstała właśnie jego oficjalna strona internetowa.

Konkurs Młody Malarz Roku już po raz szósty
Rusza kolejna edycja konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional. Młodzi adepci sztuki malarskiej zmierzą się już po raz szósty.

Loteria Flüggeriada w sklepach Flügger farby dobiegła końca
31 października 2015 dobiegła końca loteria dla fachowców organizowana przez markę Flügger!

Primacol wspiera Lowlanders Białystok
Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki Primacol, przedłużyła umowę, a tym samym pozostała sponsorem strategicznym drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok na kolejny sezon rozgrywek. Na mocy podpisanej umowy…

Śnieżka Winter Cup 2015
W dniach 28-29 listopada w Dębicy odbyło się wielkie święto futbolu w dziecięcym wydaniu. II edycja tego „piłkarskiego festiwalu”, którego gospodarzem i współorganizatorem była Szkółka Piłkarska Igloopolu, odbyła się dzięki…spektrochem seminarium 3M 002 Spektrochem szkoli technologów

VII Seminarium Spektrochemu – relacja
19 listopada technolodzy i producenci farb już po raz siódmy spotkali się na Seminarium Spektrochemu. Wydarzenie tradycyjnie odbyło się w hotelu Szafran w Czeladzi.

VII Seminarium Spektrochemu – fotogaleria
Seminarium Spektrochemu to wydarzenie, na którym co roku spotykają się technolodzy i producenci farb z całej Polski. Z każdym rokiem seminarium przyciąga coraz większą liczbę uczestników – w tym roku było ich aż 150, z czego 130 osób to technolodzy.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb