Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 105   
Listopad 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego listopadowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plConference room interior Nowości na rynku

Power!Colors – poczuj moc koloru!
Firma Unicell Poland, producent farb, chemii budowlanej i Systemu Kreatywnej Dekoracji wnętrz Primacol Decorative, wprowadza na rynek nową linię farb o nazwie Power!Colors.

Write-on paint – farba-tablica od Rust-Oleum
Firma Rust-Oleum wprowadza do sprzedaży nową farbę, po której można pisać – Write-On Paint. Jak zapewnia producent, to świetnie rozwiązanie do biur, sal konferencyjnych i szkół.

Dulux – nowa kolekcja Skandynawia
Kolekcja farb Dulux Kolory Świata wzbogaciła się o serię Skandynawia – 9 nowych modnych odcieni szarości, które doskonale komponują się z innymi kolorami, a także z bielami Dulux Absolute White i Dulux Acryl Matt.Dom Ronalda Macdonalda

 Wydarzenia

Dom Ronalda McDonalda z farbami Śnieżka
Polska ma swój pierwszy Dom Ronalda McDonalda. W budowę „domu poza domem” powstałego z myślą o rodzicach małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego na krakowskim Prokocimiu włączyła się m.in. Śnieżka.

Dekoral rozdał Toyoty
Loteria „Wygraj w Twoim kolorze” marki Dekoral została oficjalnie zakończona. Obydwie Toyoty – główne nagrody w loterii – zostały przekazane w ręce szczęśliwych zwycięzców.

Farby Kabe z Godłem Firma Roku 2015
Firma KABE zdobyła ważne wyróżnienie – została Laureatem Godła Firma Roku 2015, trafiając tym samym do grona najlepszych firm budowlanych w kraju.

Konkurs Malarz Roku Dekoral już po raz szósty
Rusza właśnie kolejna, szósta już edycja konkursu Malarz Roku Dekoral. Realizacje wykonane z użyciem farb PPG Deco Polska można zgłaszać do końca tego roku.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb