Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 93   
Lipiec 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego lipcowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.pl Wydarzenia, nowości

Sucha elewacja z inteligentną farbą
StoColor Dryonic to inteligentna farba, która odprowadza wodę z elewacji. Chroni w ten sposób przed zabrudzeniami i przed rozwojem grzybów czy alg.

Dulux Let’s Colour w Łomży i Kaliszu
W dniach 11 i 13 czerwca kolejne miasta dołączyły do kolorowej mapy Dulux Let’s Colour. Ekipa Duluxa zawitała do Łomży i Kalisza, gdzie wraz z mieszkańcami odmalowała…

Śnieżka odmalowała oddział dziecięcy w Ciechanowie
W ramach akcji Śnieżki w kolejnym oddziale dziecięcym w Polsce pojawiły się kolorowe malowidła. Tym razem to Oddział Dziecięcy Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Primacol i Mania Dekorowania
Firma Unicell Poland, producent chemii budowlanej marki Primacol, uruchomiła na łamach serwisu Onet.pl własną sekcję specjalną. Hasłem przewodnim strony…

Kolorowe Boiska 2015 – wyniki
Znamy zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga! Zdobywca głównej nagrody mógł być tylko jeden, organizatorzy zadbali jednak o to, aby nagrodzić również inne, zaskakujące kreatywnością i zaangażowaniem prace.KABE Nagrody i wyróżnienia

Tikkurila z tytułem Premium Brand 2015
Firma Tikkurila zdobyła tytuł Marki Wysokiej Reputacji w tegorocznej edycji plebiscytu Premium Brand. Znalazła się w ten sposób wśród najbardziej rozpoznawanych i najbardziej cenionych polskich marek.

KABE i Bolix uhonorowane Medalami Europejskimi
Nagroda ta przyznawana jest przez Business Centre Club dla wyróżnienia produktów i usług odpowiadających standardom europejskim. Przeczytaj o nagrodzie dla KABE. Przeczytaj o nagrodzie dla marki Bolix.

Drewnochron – Budowlana Marka Roku 2015
Marka Drewnochron firmy PPG Deco Polska otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2015. Została wyróżniona w kategorii lakierów i impregnatów do drewna.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb