Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 90   
Czerwiec 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego czerwcowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plDulux Let's Colour Wydarzenia, nowości i konkursy

Decodrew od Farb z Motylkiem na letnią impregnację
Lato i długie wakacyjne dni to dobry moment, żeby poświęcić trochę uwagi swojemu drewnu ogrodowemu. Masz drewnianą altanę, płot, bramę czy okiennice? Pomyśl o ich impregnacji.

Jakie kary za graffiti w Polsce?
Większość z nas patrząc na świeżo odnowioną elewację pokrytą nieestetycznymi bazgrołami nie ma wątpliwości, że malowanie graffiti powinno być surowo karane. Ale czy rzeczywiście jest? Jakie konsekwencje mogą ponieść wandale? Czy prawo polskie jest dla nich zbyt pobłażliwe?

Malarz Roku Dekoral 2014 – znamy wyniki
Konkurs Malarz Roku Dekoral 2014 dobiegł końca. W trakcie gali w Operze Wrocławskiej 29 maja poznaliśmy zwycięzców.

Dulux Let’s Colour
W ostatnim czasie ekipa Dulux Let’s Colour zawitała do kolejnych miejsc na mapie Polski. Kolorowej metamorfozie zostały poddane szkoła Szańcu i przedszkole Nowym Tomyślu. Również w Sierpcu z pomocą wolontariuszy udało się stworzyć kolejny kolorowy mural (wideo).

Atlas z tytułem Solidny Pracodawca
Atlas został wyróżniony tytułem Solidny Pracodawca Roku 2015. Specjaliści docenili warunki pracy i warunki BHP w firmie, a także ścieżkę kariery oraz społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Konkurs RMF FM – farby Beckers na letnie malowanie
W nowym konkursie RMF FM możesz wygrać farby dekoracyjne Beckers, w sam raz na letni remont! Wystarczy napisać…Śnieżka Farby i biznes

Polski Związek Producentów Farb i Klejów pomoże producentom
Polska nareszcie doczekała się własnego stowarzyszenia, reprezentującego interesy producentów farb – we wrześniu ubiegłego roku oficjalnie powstał Polski Związek Producentów Farb i Klejów (PZPFiK). O kulisach powstawania organizacji, jej najważniejszych zadaniach i planach na przyszłość rozmawiamy z przewodniczącym Związku, panem Sławomirem Majchrowskim – prezesem PPG Deco Polska.

Śnieżka – wysoka dywidenda za 2014 rok
W trakcie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA ustalono wysokość dywidendy. Zarząd zdecydował się przeznaczyć na ten cel 39,12 mln złotych, co daje…

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb