Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 84   
Kwiecień 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego kwietniowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.pl



Dulux EasyCare Nowości

Dulux EasyCare dla dzieci… i dla rodziców
Dulux przedstawia farbę EasyCare, która pozwala stworzyć naszym dzieciom przestrzeń do nieskrępowanego wyrażania siebie. Dzięki niej plamy, smugi i rysunki na ścianach przestają być problemem!

Śnieżka Satynowa – rusza kampania reklamowa
Ruszyła kolejna edycja kampanii reklamowej farby Śnieżka Satynowa. Od 1 kwietnia spoty reklamowe w nowej odsłonie pojawiły się w największych stacjach telewizyjnych oraz w internecie.

Małopolski Certyfikat Budownictwa Energooszczędnego
Na Politechnice Krakowskiej opracowano pierwszy w Polsce dokument poświadczający spełnienie warunków konstrukcji i budowy obiektów o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię – Małopolski Certyfikat Budownictwa Energooszczędnego.

Polska premiera spektrofotometru Ci7600/7800 X-Rite
W marcu br. firma Reprograf, główny dystrybutor firmy X-Rite Pantone na terenie Polski, zorganizowała kolejną konferencję z cyklu Fundamentals of Color (FOCA). Podczas konferencji po raz pierwszy pokazano najnowszy, flagowy spektrofotometr sferyczny Ci7600/Ci7800 klasy „high-end”. Wprowadzenie na rynek…



Malarz Roku Dekoral 2014 Konkursy i promocje

Wiosenna Promocja w salonach Dekoral Professional
Z okazji rozpoczynającego się sezonu remontowo-budowlanego klienci sklepów Centrum Dekoral Professional mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Rabaty i nagrody czekają!

Malarz Roku Dekoral 2014 – głosowanie internetowe
Trwa głosowanie internetowe w konkursie Malarz Roku Dekoral 2014. Warto oddawać swoje głosy i komentować konkursowe realizacje, nie tylko aby pomóc swojemu faworytowi, ale aby samemu zgarnąć nagrodę.

Profesjonalny Malarz 2014 – znamy zwycięzców!
Program Profesjonalny Malarz 2014 dobiegł końca. Wiemy już, kto w Wielkim Finale pobił konkurentów i wygrał samochód Mercedes Citan!



Nissan LEAF Smart Highway Ciekawostki

LifePaint ratuje życie rowerzystów
Każdego roku w samej Wielkiej Brytanii 19 tys. rowerzystów ulega wypadkom. Firma Volvo postanowiła to zmienić – stąd pomysł LifePaint, farby w sprayu…

Świecący Nissan LEAF testuje Smart Highway
Pierwszy na świecie fosforyzujący samochód na pierwszej na świecie drodze oznaczonej fotoluminescencyjną farbą, Smart Highway – to dopiero widok! Trzeba przyznać, że Nissan wybrał najlepsze…

Rekordowa kampania reklamowa Benjamin Moore
Benjamin Moore startuje z nową kampanią reklamową. To rekordowe tego typu przedsięwzięcie w 132-letniej historii firmy.

Chcesz być szczupły? Chwyć za pędzel!
Na pewno nie myślisz o malowaniu ścian w kontekście ćwiczeń fizycznych, faktem jest jednak, że przy malowaniu też spalasz kalorie! Jak szybko? I czy naprawdę warto następnym razem samemu chwycić za pędzel zamiast zatrudniać malarza?

Mistrz kamuflażu rozbawił policję
O tym, że nawet wysokiej jakości farba nie zawsze dobrze kryje, przekonał się pewien złodziej samochodów z Kalifornii.





Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb