Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 81   
Marzec 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego marcowego newslettera dotyczącego farb dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plAviva Wydarzenia

Aviva – nowa linia farb marki Adler
W nowej linii Aviva od firmy Adler znajdują się zarówno proste, uniwersalne farby na każdą kieszeń, jak i specjalistyczne produkty dekoracyjne. Dzięki temu nawet wymagający klienci znajdą w niej coś dla siebie.

II Międzynarodowa Konferencja ETICS już w maju!
Już w dniach 7-8 maja w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja ETICS „Branża ociepleń dla zrównoważonego rozwoju”. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Śnieżka opublikowała wyniki finansowe za 2014 rok
Śnieżka opublikowała swoje wyniki za rok 2014. W stosunku do roku poprzedniego…

Malarz Roku 2014 – znamy TOP 20
Dobiegł końca pierwszy etap konkursu Malarz Roku Dekoral 2014 – spośród zgłoszonych realizacji wykonanych z wykorzystaniem produktów Dekoral jury wybrało najlepszą dwudziestkę. O tym, kto zdobędzie główną nagrodę – samochód Volkswagen Caddy…Tikkurila Solidny Pracodawca Producenci zbierają nagrody…

Tikkurila Polska z tytułem Pracodawca Roku
Firma Tikkurila znalazła się wśród przedsiębiorstw nagrodzonych tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2014. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 12 lutego w Kopalni Soli w Wieliczce.

Sławomir Majchrowski z PPG Osobowością Branży Budowlanej
Jury XII Gali Buildera doceniło sprawne zarządzanie, intuicję biznesową i doświadczenie prezesa Sławomira Majchrowskiego, przyznając mu tytuł Osobowości Branży Budowlanej.

Quick-mix – Budowlana Firma Roku
Już kolejny rok z rzędu firma quick-mix została nagrodzona tytułem Budowlanej Firmy Roku miesięcznika Builder. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w Warszawie.

Natura od Benjamin Moore z tytułem Product of the Year
Oto kolejny powód, by pomalować swoją sypialnię lub pokój dziecięcy ekologiczną farbą Natura od Benjamin Moore. Zajęła ona pierwsze miejsce w międzynarodowym głosowaniu „Product of the Year” w kategorii farb! Sztuka tworzenia

Jak powstaje pędzel? (film)
Krótki film od Lucas ProTools w piękny sposób prezentuje proces powstawania pędzli. Krok po kroku możemy obserwować, jak z wyjściowych materiałów powstaje funkcjonalna całość.

W 3 minuty o farbach (film)
Czy zastanawialiście się kiedyś jak powstaje farba? Z czego się składa oraz jak wygląda jej produkcja? Ten krótki, 3-minutowy film opisuje cały proces.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb