Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 75   
Styczeń 2015   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego styczniowego newslettera o farbach dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plBASF Dzieje się w branży

BASF świętuje z polskimi uczelniami
150. urodziny koncernu BASF zbiegły się w czasie z jubileuszami wydziałów chemicznych czterech polskich uczelni. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest współpraca między nauką a biznesem, zarząd polskiego oddziału BASF postanowił połączyć te uroczystości.

Recykling kwitnie w branży farb
Według danych British Coatings Federation odsetek odpadów poddanych recyklingowi przy produkcji farb osiągnął rekordową wartość – jest czterokrotnie wyższy niż 17 lat temu! W ciągu ostatnich lat branża zrobiła ogromy postęp, jeśli chodzi o ekologię.

Konkurs Magnat Design
Marka farb Magnat ogłosiła specjalny konkurs, który potrwa jeszcze do 30 stycznia 2015. Wystarczy zrobić zdjęcie urządzonego przez siebie wnętrza. Do wygrania meble, elementy wyposażenia domu oraz książki.

Quick-Mix bezpiecznym pracodawcą
Firma Quick-Mix została jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

BASF Polska w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń
W prace Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) włączyła się kolejna firma – BASF Polska, dostawca surowców dla producentów systemów ETICS i materiałów termoizolacyjnych oraz producent systemów ociepleń. To czwarty podmiot przyjęty do Stowarzyszenia w ostatnich kilkunastu miesiącach. W dwunasty rok działalności organizacja wchodzi zatem ze stale rosnącym wsparciem dla swych inicjatyw sprzyjających rozwojowi polskiej branży ociepleń.Tikkurila Producenci farb pomagają

Śnieżka wspiera WOŚP
W tym roku Śnieżka po raz kolejny włączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z tradycją wylicytowała Złote Serduszko i przekazała na konto fundacji…

Tikkurila odmalowuje świetlicę dębickiego szpitala
Dzięki firmie Tikkurila oraz Stowarzyszeniu „Piękne Anioły” świetlica Oddziału Dziecięcego szpitala w Dębicy nabrała barw. Zarówno władze szpitala, jak i mali pacjenci i ich rodziny nie kryli radości z tej przemiany.

Śnieżka maluje w Golubiu-Dobrzyniu
W ramach kolejnej akcji z serii „Dziecięcy świat w kolorach” na przekór zbliżającej się zimie na ścianach Oddziału Dziecięcego Szpitala Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu zagościły barwne motywy rodem z

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb