Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 72   
Grudzień 2014   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Zapraszamy do lektury naszego grudniowego newslettera o farbach dekoracyjnych.

redakcja rynekfarb.plVan Gogh Ciekawostki i wydarzenia

Farby a oszczędność energii
Kwestie ekologii i oszczędności energii w przypadku farb spędzają dziś sen z oczu przede wszystkim producentom, ale również świadomość klientów z dnia na dzień rośnie. Ludzie zaczynają się interesować nowymi technologiami takimi jak farby odbijające promieniowanie podczerwone i chcą stosować je u siebie w domu. W jaki sposób każdy z nas może zaoszczędzić na energii za pomocą farb?

Van Gogh na ścieżce rowerowej
Twórcy Smart Highway powracają! Tym razem z niezwykłą ścieżką rowerową powstałą na cześć Van Gogha. W tym roku przypada 125. rocznica śmierci tego wybitnego malarza.

Odpowiedzialność w naturze
W sobotę 22 listopada Tikkurila zorganizowała zbiorową akcję sadzenia drzew w szkółce leśnej na terenie Nadleśnictwa Dębica. Mimo niepewnej pogody do inicjatywy przyłączyło się prawie sto osób!

Śnieżka Ukraina świętuje 15 urodziny!
To już 15 lat, od kiedy Śnieżka weszła na ukraiński rynek. Rocznicę świętowano w listopadzie, obchodom zaś towarzyszyło otwarcie nowego biurowca w Jaworowie – siedzibie ukraińskiego oddziału Śnieżki.

Tikkurila szkoli studentów ASP
Firma Tikkurila postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynają przygodę z projektowaniem wnętrz. W tym celu nawiązała współpracę z Wydziałem Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Spektrochem szkoli

Na tegorocznym Seminarium Spektrochemu, które przyciągnęło aż setkę gości, pan Artur Pałasz opowiedział o tym jak uzyskać wysokiej jakości farby i tynki przy możliwie jak najmniejszych kosztach. Na poparcie swoich słów przedstawił wyniki badań przeprowadzonych w Spektrochemie. Pierwsze referaty poświęcone były pigmentom i systemom kolorowania (przeczytaj - w trosce o kolor). Wiele uwagi poświęcono dyspersjom polimerowym i ich właściwościom (Znaczenie dyspersji). Nie mogło również zabraknąć dyskusji na temat brudzenia się elewacji, farb plamoodpornych do wnętrz czy nagrzewania się elewacji pomalowanych ciemnym kolorem. Można o tym poczytać tutaj.Śnieżka Marki farb w rankingach

Dekoral na liście Najcenniejszych Polskich Marek 2014
Dekoral znów triumfuje w rankingu „Rzeczpospolitej” – na liście Najcenniejszych Polskich Marek 2014 w kategorii produktów niespożywczych zajął wysokie 15. miejsce, awansując o trzy pozycje w stosunku do roku poprzedniego.

Śnieżka coraz wyżej w rankingu Polskich Marek
Śnieżka awansowała w Rankingu Marek przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Jej wartość wzrosła…

Cieszynka z nagrodą Superbrands
Marka farb Cieszynka znalazła się w zestawieniu Superbrands 2014/2015. Została wyróżniona w kategorii Created in Poland.

Dekoral na liście Superbrands 2014/2015
Dekoral zdobył wyróżnienie Superbrands 2014/2015. W tym zestawieniu najsilniejszych polskich marek znalazł się on już po raz czwarty.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb